Ania: Zostałam wysłuchana

O nowennie pompejanskiej usłyszałam juz kilka lat temu podczas pieszej pielgrzymki na Jasna Gore. Świadectwa, o których opowiadali ludzie były przepiękne. Pomyslałam sobie wtedy, ze kiedyś odmowie taka nowennę… Na tamten czas największym zdziwieniem było dla mnie to, jak ludzie dają rade odmówić 3 różańce dziennie… myslalam, ze to niemożliwe.

Jestem 5 lat po ślubie i z mężem staramy się o potomstwo. W zeszłym roku postanowiłam zaczac odmawiać nowennę. Jedna odmówiłam w tej intencji w sierpniu, kolejna zaczęłam w listopadzie. Obie były wspaniałym czasem, okazało sie, ze jednak DA SIĘ odmówić 3 różańce dziennie, mimo, ze pracuje na cały etat. Droga do i z pracy stała sie nagle krótsza i o wiele przyjemniejsza! Tak, odmawiałam różaniec w drodze.
7 marca tego roku stał sie CUD! Zrobiłam test ciążowy, zobaczyłam upragnione dwie kreski. Mielismy dziecko! Wszyscy bylismy niezmiernie uradowani, cała rodzina i przyjaciele.
Niestety, nasza radość nie trwała długo, ponieważ dzien po świętach Wielkanocnych dowiedziałam sie, ze serce naszego malutkiego dzidziusia przestało bić…
mimo wszystko, dziękuję Maryi za wysłuchanie, a Panu Bogu za łaskę macierzyństwa, chociaz nie dane mi było dotknąć czy zobaczyć mojego dziecka. Cały czas ufamy Bogu, ufamy Maryi, ze wyprosi u swego Syna dla nas znów tak potrzebne łaski.
Jest jeszcze jeden owoc tej modlitwy… pokochałam modlitwę różańcowa, a różaniec jest teraz częścią mojego dnia i mojego życia. Nie zaczęłam jeszcze nowej nowenny, jednak wiem, ze niedługo nadejdzie ten dzien, kiedy rozpoczne.

Jak obronić się przed złem?

Jak objawienia św. Michała wpłynęły na nasze losy

Jakie orędzie dał nam - Polakom?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką