Aneta: Lekarze mówili, ze stan Synka jest poważny.

Pragnę złożyć kolejne świadectwo o skuteczności Nowenny Pompejańskiej. Rok temu złożyłam na tej stronie pierwsze swiadectwo. Dotyczyło ono cudu poczęcia Dziecìątka, którym Mnie Matka Boża obdarzyla podczas zmawiania przeze Mnie Nowenn w intencji uzdrowienia Taty ze złośliwej choroby nowotworowej. Przez całą ciążę zmawiałam 2 Nowenny równocześnie.

Jedną o zdrowy rozwój dla Dzieciątka, a drugą o uzdrowienie Taty. Synek urodził się 2 tygodnie przed terminem. W drugiej dobie życia u Synka zdiagnozowano zapalenie płuc. Lekarze mówili, ze stan Synka jest poważny. Pomimo leczenia Synek był nadal bardzo słaby i cały czas zwracał pokarm. Lekarze zaczęli podejrzewać chorobę metaboliczną. Pobrano rutynowo tzw. Badania przesiewowe, które pozwalają wykryć tego typu choroby min. mukowiscydozę. Brak informacji przez 2 tygodnie miał oznaczać, ze nie wykryto żadnej choroby metabolicznej. W tym samym czasie Moja Mama doradziła Nam, że trzeba ochrzcić Synka. W związku z tym ze Kapelana nie było w tym czasie w szpitalu, ja i Mąż ochrzcilismy Synka sami. Był to Chrzest z wody. Ja równocześnie zmieniłam intencje Nowenny i zaczęłam prosić Królową Różańca Świętego o uzdrowienie Synka. Również Moja Mama i Tata rozpoczęli Nowennę w tej samej intencji. Od tego momentu stan Synka zaczął się troszkę poprawiać. I już wydawało się ze wszystko idzie w dobrym kierunku, a tu po tygodniu informacja, ze trzeba powtórzyć badania przesiewowe! Mimo to cały czas modliliśmy się Nowenną Pompejańską – Moi Rodzice i Ja choć było Mi bardzo ciężko sie modlic w warunkach szpitalnych. Te powtórne badania pobrano 13 lipca – termin w ktorym mial odbyc sie porod i zarazem w rocznicę Objawień Fatimskich. Jednak i tym razem również Matka Boża wysłuchała Naszych próśb – zapalenie pluc ustąpiło, a te powtorne badania nie wykazały żadnej choroby metabolicznej! Dziękuję Ci za ten Cud Królowo Różańca Świętego!!! Synek rozwija się cały czas prawidłowo. Chociaż Pediatra odesłała Nas do specjalistów, bo coś ja niepokoilo to po tych wizytach i badaniach okazało się ze wszystko jest dobrze! Ale to że Synek jest zdrowy zawdzięczam Królowej Różańca Świętego!!!!
Nowenną Pompejańską modlę się już od 2 lat bez przerwy. Obecnie zmawiam 18 Nowennę. Działanie Nowenny i pomoc Matki Bożej dostrzegam codziennie. Nawet chociażby to że codziennie znajduje czas na 3 Róźańce mając male Dziecko to też dar od Matki Bożej 😊 Poza tym Matka Boża zmieniła na lepsze sytuację w mojej pracy. Matka Boża wysłuchała również naszych Nowenn w intencji uzdrowienia Taty! Tata ma się dobrze! Przeszedł długie leczenie, ale cały czas widać, ze to tylko dzięki Krolowej Różańca Świętego wrócił do zdrowia! Za to również dziękuję Ci Krolowo Rozanca Swietego! Zachęcam wszystkich do zmawiania Nowenny Pompejańskiej! 😊

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz - 

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
EwaMagdalena Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

Piękne! Szczęść Wam Boże.

Ewa
Gość
Ewa

Bogu niech będą dzięki! Cieszę się razem z Wami!

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -