Wdzięczna Czcicielka: Kochane dusze czyśćcowe wybłagały to u Boga!

Pragnę z całego serca podziękować Matce Bożej za otrzymane łaski które otrzymałam dzięki pomocy dusz czyścowych Odmówiłam kilkanaście nowen pompejańskich i z perspektywy czasu widzę że wszystkie zostały wysłuchane ,za pierwszym razem ,ale nie od razu tylko po kilku miesiącach.Ale jedna intencja o którą modliłam kilka razy nie została wysłuchana a na niej najbardziej mi zależało.Postanowiłam poprosić dusze czyścowe o pomoc i w ich intencji zaczelam odmawiać nowennę pompejańską. Trochę obawiałam się i bałam bo przy każdej nowennie pojawiały się same problemy ,a czytałam że właśnie nowenna za dusze czyscowe jest najtrudniejsza bo wtedy szatan najbardziej szaleje.Ale w moim przypadku było inaczej .Nie było zadnych problemów , szatan nie atakował , a było wręcz odwrotnie.Wszystko układało się bardzo dobrze .Problemy same się rozwiazywały ,tak jakby ktos szedł przedemną i mi pomagał .Laski które na mnie spłynely i na moją rodzinę sa nie do opisania .Najwiecej lask i spokoju otrzymałam właśnie w tej nowennie .W innych ciagle pojawiały się jakies nieszcześcia i problemy,złość i nerwy .Moja intencja została wysłuchana .Kochane dusze czyścowe wybłagały u Boga to o co ja tyle czasu modliłam się a nie mogłam uprosić Boga. Przez ich wstawiennictwo otrzymalam wszystko o co prosilam a nawet i wiecej .One potrzebuja naszej pomocy a są bardzo wdzięczne i pomagają nam .Są skutecznymi orędownikami .Najwięcej łask otrzymujemy gdy sie za nie modlimy .Wzeszlym roku modliłam się za moja kochaną zmarłą siostrę która umarła bardzo młodo i tę nowennę wspominam także bardzo spokojnie.Zapisałam się do Apostolatu Nowenny Pompejańskiej i Matka Boża sprawiła mi niesamowity prezent .Dyplom członka apostolatu dostałam w swoje urodziny.Takze piekny obraz Matki Bożej Pompejańskiej który zamówiłam na tej stronie wraz z różańcem ,także otrzymałam w dniu swoich urodzin.Niesamowity prezent Matka Boża Pompejańska przyjechała do mnie w dniu moich urodzin .Królowo Rózańca Św z Pompeii dziekuję za wszystkie łaski i proszę o dalszą opiekę dla mnie i mojej rodziny.Kochani módlcie się za dusze czyścowe a na pewno otrzymacie pomoc w rozwiązaniu problemów .Kto modli się za zmarłych otrzymuje najwiecej .Takie słowa przeczytałam w jakiejś katolickiej ksiażce. Pozdrawiam.

Oryginalne dziesiątki różańca z kamieni szlachetnych - bransoletki na rękę!

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
6 Autorzy
ZadowolonaAgawdziecznaDorotaJanek Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Bozena
Gość
Bozena

Dziękuję,za piękne i motywujące świadectwo.

Janek
Gość
Janek

Ciekawe świadectwo. Ja też zetknąłem się z osobą która żyła w ścisłej współpracy z Duszami czyśćcowymi. Był to młody Ksiądz który miał pokój z oknem na cmentarz. Zaprzyjaźnił się z duszami czyśćcowymi. Gdy załatwiał jakąkolwiek sprawę to zawsze modlił się w intencji dusz czyśćcowych – krewnych osób z którymi załatwiał sprawę. Zawsze mu to pomagało. Jak się modlił? Odmawiał Ojcze Nasz, 3 Zdrowaś Maryjo oraz Chwała Ojcu.

Dorota
Gość
Dorota

dziekuje za piekne swiadectwo. Powiedz mi prosze jak mam sie modlic za dusze czysccowe i prosic o laske, jak mam to pogodzic. mam dusze w czysscu o to prosic ? w modlitwie pompejanskiej

Aga
Gość
Aga

Ja robie to tak. Ten różaniec odmawiam w intencji za dusze w czyśćcu cierpiące ( za odmówienie całego różańca bez przerw jest odpust cząstkowy i też go daję w intencji dusz) z prośbą o wstawiennictwo w sprawie (powiedzieć o co chodzi). Nie musi być pompejanka, wystarczy jedna część różańca.

wdzieczna
Gość
wdzieczna

nowenne odmawiam tylko za dusze czyscowe to jest intencjia a dusze czyscowe po prostu prosze o pomoc o kazdej poze dnia moze byc w trakcie nowenny lub po .Po prostu rozmawiam z nimi i mowie jaki mam problem .

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Zapraszam do Róży Różańcowej modlącej się w intencjach dusz w czyśćcu cierpiących ( 1 dziesiątka Różańca dziennie + przynajmniej raz w tygodniu modlitwa św. Gertrudy za dusze w czyśćcu cierpiące – uwalniająca 1000 dusz ) – jeżeli ktoś z Was byłby zainteresowany modlitwą w tej Róży to proszę o kontakt na maila zadowolona_np(małpa)op.pl „Często to, co przez Świętych w Niebie uzyskać nie mogłam, otrzymałam natychmiast, kiedy zwróciłam się do dusz w czyśćcu. ” Św. Katarzyna z Bolonii, „ To, co ktoś dla dusz czyśćcowych czyni, czy modli się za nie, czy ofiaruje cierpienie, zaraz mu to wychodzi na korzyść i… Czytaj więcej »

dorota
Gość
dorota

Dziekuje Aga

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -