Renia: Matko Boża Lekarstwo Duszy Prowadź

Pragnę podzielić się moimi refleksjami po zakończonej dzisiaj VI Nowennie Pompejańskiej.
Z wielką nadzieją i ufnością w sercu sięgnęłam po różaniec aby przez 54 dni pozostawać w tej niezwykłej , trudnej do ubrania w słowa relacji z Najświętszą Maryją Panną , którą przynosi właśnie ta modlitwa.

Małe , ciche cuda działy się każdego dnia.Serce otwiera się na nadzieję pokładaną nie w drugim człowieku ale Bogu. Nie brakowało trudnych chwil ale zawsze czułam opiekę Najświętszej Maryi Panny a moje serce wie ,że Królowa Różańca Świętego wysłuchała mojej prośby. W Litanii Dominikańskiej wśród wielu pięknych zwrotów są dwa szczególnie mi bliskie: Matko Boża Lekarstwo Duszy Prowadz oraz Przyjaciółko Niezrównana. Oddają najpiękniej to co czułam w trakcie odmawiania nowenny. Dziękuje z całego serca Królowej Nieba i Ziemi za okazane mi miłosierdzie , pomoc i opiekę . Całym sercem polecam tę cudowną modlitwę.

ORYGINALNE

 

KUBKI

CERAMICZNE

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
Sabinalifeofgosia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
lifeofgosia
Gość
lifeofgosia

ja tez odmawiam nowenne 7ma i dzieki niej czuje opieke i prowadzenie Matki Bozej, bez tej nowenny nie wiem jakbym przetrwala trudny czas, dzieki Matce Bozej jestem bezpieczna i ta nowenna wciaga, ze czuje ze musze sie modlic codziennie.

Sabina
Gość
Sabina

1 Temat „MATKO BOŻA LEKARSTWO DUSZY PROWADŹ”ja też odmawiam nowennę dzięki,której otrzymuję spokój duszy,jestem wyciszona . A MATKA BOŻA Z POMNEJ prowadzi w cichości serca po swoich niestrudzonych ścieżkach.

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -