Pracowita niedziela z Matką Bożą Pompejańską

Relikwie bł. Bartola Longo, pierwszego apostoła nowenny pompejańskiej, przekazaliśmy dzisiaj do kolejnej, polskiej parafii. Ponad 800 km w trasie, misja wykonana, kolejna pracowita niedziela na niwie Pańskiej. Zmęczeni ale szczęśliwi. O szczegółach napiszemy niedługo w „Królowej Różańca Świętego”

Prosimy o modlitwę, bo nie jest łatwo, kiedy z jednej trasy przyjeżdżamy, by po nocy przygotować nowy numer „Królowej Różańca Świętego” i zaraz ruszamy w drugą trasę, dzisiejszą, potem pakowanie i wysyłka gazet, i zaraz kolejna trasa przez Polskę. Takich wyjazdów będzie od następnego miesiąca przynajmniej 8, w tym Częstochowa, Gietrzwałd, Warszawa, Gdynia. W ubiegłym roku większość niedziel była poza domem, na wyjazdach, spotkaniach, rekolekcjach, misjach. Prosimy Matkę Bożą Pompejańską o pomocników, jednak nie ma wolontariuszy, takich szaleńców, którzy do końca życia pragną wypełniać obietnicę: „Wszędzie głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną…”. Dlatego, jak możesz, pomódl się choć jedną Zdrowaśką o siły dla nas.
Odwdzięczymy się modlitwą i wyrzeczeniem.

Pielgrzymuj z nami do Pompejów!

Zapisz się na powiadomienia o pielgrzymkach!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o