Natalia: Maryja wyprasza mi uzdrowienie emocji

Módlcie się na różańcu!!! Chcę się z wami podzielić moim świadectwem. już kilka razy odmawiałam Nowennę Pompejańską. Pierwszą odmawiałam w int. bym mogla poświęcić swoje życie Panu Bogu,(pragne wstąpić do klasztoru) jak to wtedy ujęłam „jeszcze w tym samym roku”. nie było to u mnie proste ze względu na moje zranienia emocjonalne z dzieciństwa.
minęło prawie 2 lata, i…nic.jestem bardzo wdzięczna Bogu i Maryi, za niewysłuchanie tej modlitwy,a raczej wysłuchanie nie po mojej,ale po Bożej myśli. potrzebowałam tego czasu, aby się usamodzielnić po wyprowadzeniu od rodziców, i poznać inne zgromadzenie zakonne,oraz zbliżyć się do Pana i Maryi, jeszcze bardziej ich pokochać i zaufać.
kolejną odmówiłam w int. nawrócenia mojego taty, czekam aż zostanie spełniona. jestem jednak pewna, że Bóg obdarzy go łaską nawrócenia. Teraz proszę o nawrócenie rodziny oraz uzdrowienie moich zranień również na adoracji,i przy przyjmowaniu Komunii Św. Jezus Eucharystyczny uzdrawia!!! Proście na adoracji Jezusa w Najświętszym Sakramencie o zdrowie, siły, nawrócenie!!!
byłam na Jasnej Górze w sierpniu i postanowiłam zostać parę dni dłużej sama,nie spodziewając się co Jezus i Maryja mi szykują :). odwiedziłam tam i poznałam siostry karmelitanki,i zaczęłam potem je odwiedzać, gdy tylko miałam wolne od pracy. dzięki nim poznałam p. psycholog we Wrocławiu, gdzie mieszkam, która należy do wspólnoty,i bardzo mi pomogła.
obecnie odmawiam Nowennę Pompejańską w int. uzdrowienia moich zranień, i od razu zaczęło sie układać. Maryja jest ze mną, czuję pokój w sercu. Nowennę skończę 4 czerwca, w Dzień Zesłania Ducha Świętego.
Na ile zaufamy tyle otrzymamy.. teraz pracuję, odmawiam Nowennę i ufam, jestem pewna że gdy Pan ześle Ducha Świętego po swoim Wniebowstąpieniu, nie będę już pamiętać o swoich złych przeżyciach z przeszłości, i będę gotowa, by oddać siebie mojemu Ukochanemu Ukrzyżowanemu
w Zgromadzeniu Bożego Serca Jezusa we Wrocławiu.
Módlcie się na różańcu!!! 🙂

Obejrzyj

nowy numer

"Królowej Różańca Świętego"


Nasze intencje modlitewne:

 

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
Agnieszkaalbertosylwa Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
sylwa
Gość
sylwa

cudne swiadectwo ,dziekuje.

alberto
Gość
alberto

Niedawno wyslalem moje drugie swiadectwo ktòre podobnie jak pierwsze jeszcze sie nie ukazalo. Opisuje w nim historie mojej dobrej znajomej, ktòra wròcila do kosciola katolickiego po przeszlo 20-u latach. Smutne jest to, ze byla osoba wierzaca, zarliwie sie modlila, ale nienawidzila kosciola katolickiego, do tego stopnia, ze byla juz gotowa przejsc do sekty. Modlilem sie za nia do Matki Bozej, ale nie systematycznie, Matka Boza pomogla jej wròcic do spolecznosci katolickiej. Moze pomoze ròwniez i Pani ojcu, bo wielka jest moc modlitwy. Powodem nienawisci zywionej do kosciola katolickiego, byly traumy wyniesione z dziecinstwa, wychowywala sie bowiem w instytucie prowadzonym przez… Czytaj więcej »

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Alberto a moze w komentarzu zamiescisz te swiadectwo pozdrawiam:-)