Marta: Znaleziona praca

Zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską, kiedy nie miałam pracy prawie 2 miesiące. Oczywiście przez ten czas poszukiwałam jej intensywnie, jednak nic nie szło w stronę tego, żebym cokolwiek nawet znalazła. Będąc już w stanie lekkiego załamania tą cała sytuacją, gdzie przy rozesłaniu 2-3 CV dziennie nawet NIKT do mnie nie oddzwaniał, zaczęłam się modlić nowenną.

Jakoś dziwnie od tego czasu w końcu zaczął mój telefon dzwonić, chodziłam na rozmowy kwalifikacyjne. Dużo osób najzwyczajniej chciało mi pomóc w znalezieniu pracy, dzwonili szukali bezinteresownie razem ze mną. Postanowiłam podjąć pracę jakąkolwiek. Zatrudniłam się na tzw. „słuchawkach”. Podczas odmawiania całej nowenny towarzyszył mi niesamowity spokój, uczucie opieki; troski. Naprawdę jest to ciężkie nawet do opisania. Polecam spróbować każdemu, modlitwa dużo uczy. Przede wszystkim organizacji swojego czasu czy odpowiedniego zaplanowania dnia. Kiedy „kończyłam” mówić swoją nowennę, a dokładnie 2 dni przed jej zakończeniem odbyłam kolejną rozmowę kwalifikacyjna. Tym razem była to praca „w zawodzie” dokładnie związana z kierunkiem studiów jaki skończyłam. Przebieg całego spotkania bardzo pozytywnie mnie zaskoczył! Byłam pod miłym wrażeniem, bardzo zadowolona, ale nie chciałam się też nakręcać. (żeby ominąć któreś z kolei rozczarowanie) Prezes firmy powiedział mi, że decyzję kogo przyjmą podejmie w piątek czyli w ostatni dzień odmawiania mojej nowenny. Jednak poinformuje we wtorek, bo był to czas świąt Wielkanocnych. Skończyłam odmawiać nowennę, uczucie niesamowite, wielka radość serca, bardzo mnie to ucieszyło! W końcu udało mi się… (kilka razy zaczynałam, ani razu nie skończyłam). We wtorek dostałam telefon z informacją, że zapraszają mnie do dalszej współpracy ze swoją firmą. Udało się! Jestem pewna, że to za sprawą Nowenny Pompejańskiej! Cały czas tej modlitwy 54 dni jest wspaniałym przeżyciem! A Matka Boska dodaje sił w każdych chwilach jakiegokolwiek zwątpienia!

Zamów prenumeratę

i otrzymaj bezpłatnie

modlitewnik pompejański!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o