Magdalena: Maryjo, dziękuję za cuda w mojej codzienności!

Pragnę złożyć krótkie świadectwo z zakończonej nowenny za dusze w czyśćcu cierpiące. Intencja, która od jakiegoś czasu znajdowała się na mojej liście. Intencja nieco demonizowana przez niektórych. Nie chcę dorabiać do niej jakiejkolwiek ideologi, przypisywać modlitwie za te dusze negatywnych wydarzeń w moim życiu, choć momentami było ciężej niż przy innych intencjach. Było ogromne rozproszenie, ale na samym jej końcu szczęście z udzielonej duszom pomocy i ogólne poczucie spełnienia w życiu.

Maryjo, dziękuję Ci za niezliczone cuda, których dokonywałaś każdego dnia w moim życiu, czy to przez ludzi stawianych na mojej drodze, pozornie nic nie znaczące wydarzenia, zmianę sposobu postrzegania świata, przemianę serca, spokój i pogodę ducha. Będę jeszcze nieraz powracać do tej intencji.

Królowo Różańca Świętego módl się za nami!

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
6 Autorzy
PaulZadowolonaAgamMagdalena Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Someone
Gość
Someone

Też chcę zacząć nowennę za dusze w czyśćcu, ale o co chodzi z tymi złymi wydarzeniami w trakcie odmawiania? Bo nie czytałam wszystkich świadectw.

Magdalena
Gość
Magdalena

Witaj Someone 🙂 Niektórzy ludzie odmawiający NP za dusze w czyśćcu piszą, że doświadczają negatywnych wydarzeń w swoim życiu, nagle różne sprawy przestają się układać, mają koszmary senne itd. Inni twierdzą, że żadnych złych emocji ani niczego niepokojącego nie odczuwają . Może ta intencja jest nieco demonizowana. Ale na pewno warto. Jest tyle dusz za które już nikt się nie modli…. Ja dodatkowo wzmacniałam NP modlitwą św. Gertrudy za dusze w czyśćcu cierpiące. Pozdrawiam

m
Gość
m

chyba nie ma piękniejszej modlitwy niż za dusze czyśćcowe, dzieci abortowane, chorych i cierpiących, grzeszników, nie zastanawiaj się Someone – działaj:)!!!

Aga
Gość
Aga

Piękne świadectwo! Tez pragne od dawna pomodlic sie chociaz raz za dusze w czyścu.
Szczesc Wam Boze!

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Zapraszam do Róży Różańcowej modlącej się w intencjach dusz w czyśćcu cierpiących ( 1 dziesiątka Różańca dziennie + przynajmniej raz w tygodniu modlitwa św. Gertrudy za dusze w czyśćcu cierpiące – uwalniająca 1000 dusz ) – jeżeli ktoś z Was byłby zainteresowany modlitwą w tej Róży to proszę o kontakt na maila zadowolona_np(małpa)op.pl „Często to, co przez Świętych w Niebie uzyskać nie mogłam, otrzymałam natychmiast, kiedy zwróciłam się do dusz w czyśćcu. ” Św. Katarzyna z Bolonii. Modlimy się wspólnie w grupie ponad 40 osób także w ” Róży relacji międzyludzkich” oraz w „Róży osób szukających swojego powołania” w intencjach… Czytaj więcej »

Paul
Gość
Paul

Od kilku lat modlę się za dusze czyśćcowe i jakoś nic złego mnie nie spotyka. Wręcz przeciwnie doświadczyłem wielu łask.