Ilona: Nowenna w intencji zdrowia dla Mamy

Nowennę odmawiam pierwszy raz. I wiem, że pozostanie w moim życiu. Od początku modlitwy różańcowej czuje ogromną ochronę Najświętszej Matusienki i nieustanne jej wstawiennictwo do Pana.
Około 1,5 miesiąca temu dowiedzieliśmy się, że mama, 49lat ma raka jajnika, niestety w zaawansowanym stadium, z dużymi przerzutami.

Bardzo szybko dowiedziałam się od siostry o nowennie nie do odparcia, nigdy wcześniej o niej nie słyszałam. Szczerze mówiąc rzadko się przed tym modliłam, wierzyłam ale gdzieś ten Pan Bóg nie był na pierwszym miejscu. Zylam tez w ogromnym grzechu. Mieszkałam z chłopakiem. Kilka dni po tym jak dowiedziałam się o nowennie, zaczęłyśmy ją odmawiać. I uwierzcie mi od samego początku działy się cuda. Zaczynajac nowennę nie miałam zamiaru wyprowadzić się od chłopaka. Ale już na drugi dzień nowenny poczułam ogromne pragnienie aby przysiadz Panu Bogu, że nie wrócę już do tego grzechu do czasu ślubu ani do slubu nie będę współżyła.
Najświętsza Matusieńka bardzo Nam pomogła. Postawiła na naszej drodze ludzi którzy bardzo mamie pomogli, z dnia na dzień została przeprowadzona operacja. Mimo takich przerzutów wiekszość była operacyjna.Słyszeliśmy wiele opinii, że wielu lekarzy nie podjęłoby się tak rozległej operacji. To Pan Bóg postawił na naszej drodze tak wspaniałych ludzi, lekarzy, personel medyczny i ludzi którzy pomogli żeby ta operacja została przeprowadzona jak najszybciej.
Dziękuje Najświętszej Panience za to, że mama tak szybko doszła do siebie po operacji, nie było żadnych komplikacji, szybko stanęła na nogi.
Pierwszego dnia nowenny dziękczynnej dostaliśmy wyniki badań, że mamie znacznie spadły markery. Wiemy Panie Boże, że to Twoja ręka nad tym wszystkim czuwa. Ta modlitwa dała nam ogromną wiarę i siłę. Wierzymy, że Pan Bóg za wstawiennictwem swojej Matki wysłucha naszych próśb. A my Boże ofiarujemy Tobie całe nasze życie. Jestem pewna, że masz dla mamy najlepszy plan. Modlę się aby był to ten, o który tak bardzo prosimy.
Chwała Tobie Maryjo za opiekę nad Mamą.
Królowo Różańca Świętego Módl się za nami !

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości ?

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn pompejański i otrzymuj comiesięczne wiadomości