B: Najważniejsze to zaufać

Jestem w trakcie odmawiania drugiej nowenny. Pierwsza modlilam się o zgodę w rodzinie. Trudno powiedzieć czy się spełniło Ale nie to jest najważniejsze. Widzę zmiany po za tym Nie jestem w stanie zliczyć lask jakimi zostałam obdarowana ja i moja rodzina. Nie było oczywiście bez ciężkich dni, gdy myślałam że to nie ma sensu.

Rozance rwaly się jak szalone w domu wszystko się psulo np. W jednym dniu zerwaly się dosłownie wszystkie sznury do wieszania prania. Wyrwalam a w ostatnim dniu czułam spełnienie. Natrudniejsze było zaufanie BOGU bo tak naprawdę to co po naszemu wydaje się nielogiczne zawiera sens Boży. Mam nadzieję że niedługo wstawię świadectwo z drugiej nowenny. Aha i ważne. Zobaczyłam wiele swoich grzechów i wręcz fizycznie poczułam ich ciężarn. Czas spędzony z Matką Bożą i Jezusem był najlepszym wykorzystaniem czasu. Wszystkich zachęcam do odmawiania tej wspaniałej modlitwy. Alleluja

Zapraszamy Cię do wspólnego różańca!

Codziennie o 20.30 modlimy się na żywo w naszych intencjach w internetowym Radiu Różaniec.

Radia można słuchać np. w Windows Media Player lub iTunes lub w innym odtwarzaczu – zobacz tu: Jak słuchać? Albo po prostu otwórz w okienku! Do usłyszenia!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…