Ania: Choroba SM bez zaostrzeń

Odmowilam 2 nowenny w intencji mojego zdrowia. Choruje od 7 lat na stwardnienie rozsiane. Byly chwile zalamania. Najdluzszy rzut trwal 6 miesiecy. Dotyczyl znieczulicy polowy ciala oslabienia miesni chwiejnosci i problemow z pisownia jak rowniez natury fizjologicznej.

Nowenne 1 odmowilam 2016 r w marcu a druga w lutym 2017. W marcu tego roku zostalam szczesliwa mama. Mam synka silny i zdrowy. W maju zrobilam badania rezonansu okazalo sie ze jest sm ale bez zaostrzen choroby. Czuje sie zdrowa. Serdecznie dziekuje ci Maryja dzieki nowennie otrzymalam nowe zycie.

Stwórz swój własny zestaw poświęcony

dobierając dodatki

w promocyjnej cenie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
DorotamenaMariusz Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Mariusz
Gość
Mariusz

Jeśli dalej chorujesz, to nie jest to żadne NOWE ŻYCIE. Dalej jesteś we władzy diabła, od którego pochodzi choroba, o czym mówi Jezus. Nie wiem czy Maryja jest wstanie Cię wyrwać z tej choroby. Wiem za to, że Jezus może, chce a właściwie już to zrobiła. Tak! 2 tys. lat temu na Krzyżu, wszystkich uzdrowił. Jeśli naprawdę chcesz być zdrowa musisz wybrać, albo się modlę albo wierzę. Jak zauważysz Jezus uzdrawiał każdego, byle tylko wierzył. Wierzysz w to? Jeśli chcesz iść drogą WIARY to zapraszam Cię do oglądnięcia o. Witko DROGA UZDROWIENIA oraz Andrew Wommack Bóg chce żebyś był zdrowy.… Czytaj więcej »

mena
Gość
mena

Tą chorobe można pokonać
przykładem jest dr. Biernat Kałużna
pooglądaj na youtube filmiki

https://m.youtube.com/watch?v=9-kafePoe4c

https://m.youtube.com/watch?v=NiTteZk2TN4

Dorota
Gość
Dorota

Aniu módl się i nie ustawaj. Pomodlę się za ciebie.

Stwórz swój własny zestaw poświęcony

dobierając dodatki

w promocyjnej cenie!