Ania: Choroba SM bez zaostrzeń

Odmowilam 2 nowenny w intencji mojego zdrowia. Choruje od 7 lat na stwardnienie rozsiane. Byly chwile zalamania. Najdluzszy rzut trwal 6 miesiecy. Dotyczyl znieczulicy polowy ciala oslabienia miesni chwiejnosci i problemow z pisownia jak rowniez natury fizjologicznej.

Nowenne 1 odmowilam 2016 r w marcu a druga w lutym 2017. W marcu tego roku zostalam szczesliwa mama. Mam synka silny i zdrowy. W maju zrobilam badania rezonansu okazalo sie ze jest sm ale bez zaostrzen choroby. Czuje sie zdrowa. Serdecznie dziekuje ci Maryja dzieki nowennie otrzymalam nowe zycie.

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz - 

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
DorotamenaMariusz Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Mariusz
Gość
Mariusz

Jeśli dalej chorujesz, to nie jest to żadne NOWE ŻYCIE. Dalej jesteś we władzy diabła, od którego pochodzi choroba, o czym mówi Jezus. Nie wiem czy Maryja jest wstanie Cię wyrwać z tej choroby. Wiem za to, że Jezus może, chce a właściwie już to zrobiła. Tak! 2 tys. lat temu na Krzyżu, wszystkich uzdrowił. Jeśli naprawdę chcesz być zdrowa musisz wybrać, albo się modlę albo wierzę. Jak zauważysz Jezus uzdrawiał każdego, byle tylko wierzył. Wierzysz w to? Jeśli chcesz iść drogą WIARY to zapraszam Cię do oglądnięcia o. Witko DROGA UZDROWIENIA oraz Andrew Wommack Bóg chce żebyś był zdrowy.… Czytaj więcej »

mena
Gość
mena

Tą chorobe można pokonać
przykładem jest dr. Biernat Kałużna
pooglądaj na youtube filmiki

https://m.youtube.com/watch?v=9-kafePoe4c

https://m.youtube.com/watch?v=NiTteZk2TN4

Dorota
Gość
Dorota

Aniu módl się i nie ustawaj. Pomodlę się za ciebie.

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -