Aleksandra: Maryjo! Ty wszystko możesz!

To juz moja VII NP. Trwam w Niej od ponad roku czasu i jestem szczesliwa, ze Maryja jest ze mna kazdego dnia. W pracy, na uczelni, w zyciu codziennym … Dzieki Maryi odnalazlam milosc swojego zycia, ktorej na imie Adam i ktory jest bardzo dobrym czlowiekiem.

Mam nadzieje, ze dzieki wstawiennictwu Maryi Adam okaze sie tym, z ktorym bede mogla spedzic reszte swojego zycia. dziekuje Ci za obronienie pracy podyplomowej na 5. Teraz przede mna wyzwanie, ktore dotyczy mojej przyszlosci w pracy. Otoz pod koniec czerwca czeka mnie awans zawodowy, do ktorego musze sie porzadnie przygotowac i ktory jest dla mnie bardzo wazny. Maryjo! Ty wszystko mozesz. Wstaw sie za mna u Pana Boga i spraw, aby kolejny egzamin poszedl mi jak najlepiej.

NPM jestes Wielka! Bardzo Cie kocham! :*

"Odrobina miłosierdzia czyni świat mniej zimnym i bardziej sprawiedliwym"

- papież Franciszek, 17 marca 2013 r.

  • Witam Olu modliłas sie łaskę dobrego męża Nowenna Pomejanska? Bo ja się modlę o to żeby ktoś pojawił się w moim życiu ale dalej nic… niesetya już odmówiła w tej intencji 3 Nowenny i jestem załamana ze będę sama, a już mam 24 lata wiem ze to nie działa jak zaklęcie ale już trace nadzieje ze ktoś będzie ze mną. ..

  • ja też odmówiła nowennę w intencji znalezienia dobrego męża i dalej czekam… napisalam list do św.Józefa i odmówilam nowenne tez w tej intencji

  • Droga Natalio masz dopiero 24 lata i całe życie przed sobą. Głowa do góry, znajdziesz z pomocą Maryi, do której modlisz się, wartościowego człowieka. Jeszcze masz dużo czasu na ułożenie sobie życia. Serdecznie pozdrawiam.

  • Odmawiam 16 nowennę parę mi się spełniło ale nie umiem wymodlić powrotu mojego najmłodszego syna do kościoła chyba już parę nowenn w tej intencji odmówiłam ale nie tracę nadziei ,wierzę że kiedyś się spełni…..będę się dalej modliła.

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!