Ola: Nowenna w intencji zdrowia chorej na raka Mamy

Wiadomość o chorobie Mamy spadła na Nas jak grom z jasgo nieba. Do tej pory Mama nigdy nntecjkie chorowała. Szybka diagnoza rak jajnika.

Już następnego dnia ja i jeszcze trzy osoby zaczęły odmawiać w intencji Mamy tę właśnie nowenne. Wszystko potoczyło się szybko. Tydzień później odbyła się operacja. Rak poczynił ogromne spustoszenia, rozsiał się po całej jamie brzusznej. Matka Boska dopomogła w wielu kwestiach. W tym, że tak szybko doszło do operacji, że lekarze się jej w ogóle podjęli to aż dziwne przy tym stadium. Mimo, że operacja była bardzo rozległa okres pooperacujny przebiegał bez żadnych komplikacji. Cała rodzina się zjednoczyła, zrozumieliśmy jak bardzo możemy na siebie liczyć. Modli się za Mamę. Pan Bóg za pośrednictwem Maryji postawił na naszej drodze mnóstwo ludzi, którzy chcieli i mieli możliwości pomóc Nam w każdej kwestii dotyczącej leczenia Mamy. Pomoc płynęła z wielu stron. Przede wszystkim nie wiem jak przetrwalibysmy ten czas bez różańca. Lęk o Mamę był tak wielki, że bez różańca w ręku nie dałabym rady zmrużyć oczu. Dziś pierwszy dzień części dziekczynnej i z samego rana wiadomość o wynikach Mamy po operacji. Markery nowotwore drastycznie spadły!!! Wszyscy wiemy, że to nie przypadek:) Jeszcze wiele przed Mamą, długa walka z chorobą, ale wiemy, że Matka Przenajświętsza nas nie opuści! Dzięki Ci Boże

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
OlaKrzysiekTt Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Tt
Gość
Tt

Matka Boska zawsze dopomaga !!! Jestem w podobnej sytuacji tesciowa ma raka jajnika. Trwajcie w modlitwie Matka Przenajswietsza zawsze czuwa.

Krzysiek
Gość
Krzysiek

Już kilka dni modlę się w tej samej intencji, tylko, że za moją ciocię. Wierzę, że wszystko będzie dobrze 🙂

Ola
Gość
Ola

Dziękuję za słowa wsparcia. Modlitwa daje wielką siłę. Życzę Wam wytrwania i wielu łask z modlitwy