Teresa: ziarno

To już moja 11-nowenna non-stop , po zakończeniu jednej nie mogłam wytrzymać ani dnia bez tej pięknej modlitwy i tak zaczynałam następną i mam nadzieję że będę wytrwała i będzie ta modlitwa trwała i trwała …..Matka Boża jest zawsze obecna w moim życiu , ale teraz szczególnie daje mi odczuć swoją obecność .

Zamówiłam obrazki z instrukcją modlitwy i rozdawałam tym którzy chcieli i nie chcieli mieć taki obrazek i odmawiać nowennę ,no i ziarno padło na ziemię w której zakiełkowało. Największą łaskę jaką wymodliłam jest ta , że do grona czcicielek Matki Bożej Pompejańskiej dołączyła młoda osoba , która zagubiła się przestała chodzić do kościoła .
Razem z mężem(który dołączył do mnie po roku czasu i też odmawia nowennę pompejańską ) modliliśmy się w godzinę łaski w intencji nawrócenia naszych chrześników i stał się cud , bo jak można nazwać przemianę osoby , która nagle z własnej woli zaczyna chodzić co niedzielę do kościoła, mało tego adoruje Pana Jezusa w powszednie dni w kościele , zamawia książki religijne i dzieli się coraz większą wiedzą religijną a przez to uczy swoje dziecko i wszystkie osoby z którymi ma kontakt w swoim życiu, po prostu została dotknięta przez samego Pana Boga za sprawą Maryi .
Mam wrażenie, że teraz dzięki niej ja poznaję na nowo szczegóły z życia naszego Pana Jezusa i jego matki . To tak jakby została nietchnięta przez Ducha Świętego, trudno to wszystko opisać ale mogę tylko potwierdzić i zapewnić że ta modlitwa za pośrednictwem Matki Bożej czyni cuda .
Poza tym doznałam wiele łask dla siebie i dla wszystkich za którymi się modliłam i dalej modlę.
Teraz wiem, że modlitwa za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące ma jakby podwójną moc o czym przekonałam się osobiście. Jak zaczynałam modlitwę też dziwnym trafem rwały mi się różańce , o czym czytałam też w świadectwach . Szczęść Boże dla wszystkich.

Módl się...

razem z nami!


Nasze intencje modlitewne:

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o