Nareszcie!

Po ponadrocznej pracy, ukazała się fundamentalna pozycja książkowa, bliska sercu każdego, kto ma w sercu sanktuarium w Pompejach, Matkę Bożą Pompejańską i bł. Bartola Longa!

Książka ta była inspiracją dla Jana Pawła II. Pisząc List o różańcu do tej książki się odwoływał i ją cytował. Nie innego różańcowego świętego przywołuje w Rosarium Virginis Mariae, jak właśnie bł. Bartola Longa, jej autora! Na rozpoczęcie Roku Różańca prosił, aby przywieźć do Watykanu obraz Matki Bożej Pompejańskiej, a na jego zakończenie, 7 października 2003 roku, osobiście udał się do sanktuarium w Pompejach. Tak, z „Historii Sanktuarium w Pompejach” wyrasta „List o różańcu”, którego piętnastą rocznicę mamy w tym roku!

Ta spora książka jest zapisem pierwszych cudów Matki Bożej Pompejańskiej. Znasz historię uzdrowienia Fortunatiny Agrelli? – Wiedz, że to nie był pierwszy cud „pompejański”!

Chcesz poznać historię obrazu Matki Bożej Pompejańskiej i początki misji różańcowej w Pompejach? – Masz ku temu świetną okazję, bo opisuje je pierwszy świadek tych wydarzeń.

Nie znasz jeszcze całej historii nowenny pompejańskiej i nie wiesz, skąd się ona wzięła? Książka ta Ci to wyjaśni.

Dużo by pisać… 424 strony (duży format!) tego wspaniałego dowodu różańcowych łask w Pompejach nie pozostawią nikogo obojętnym. Autor, Bartolo Longo, nazwał tę książkę „Boską epopeją”. I taka jest ta książka – natchniona, porywająca, inspirująca do wielkich dzieł!

Pięknie wydana, w oprawie miękkiej i twardej – zobacz tutaj!

 

Zobacz w ksiegarni internetowej!


Nasze intencje modlitewne:

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o