Monika: Świadectwa pomocy Matki Bożej

Nowennę Pompejańską odmawiałam już kilka razy. Za każdym razem doświadczyłam łaski Maryi. O Nowennie dowiedziałam się przypadkiem przeglądając internet, był to o tyle zbieg okoliczności ponieważ szukałam informacji na temat wady wrodzonej z jaką urodził się mój syn i pomocy. I tak trafiłam tutaj. Dzięki łasce Matki Bożej syn zaczął rozwijać się prawidłowo i robić postępy w rehabilitacji. Dziś chodzi i zaczyna mówić, nie widać po nim choroby.

Kolejną Nowennę odmówiłam w intencji mojej mamy która zachorowała na raka piersi. Rak okazał się być mało zjadliwy, reagujący na leczenie. I w tym przypadku wierzę że pomogła tu łaska Maryi.
Następna Nowenna odmówiona była w mojej intencji gdyż zachorowałam na przewlekłą chorobę jelit i dzięki modlitwie zaakceptowałam tą chorobę a ponadto na chwilę obecną czuję się dobrze, nie dokuczają mi ciężkie objawy tej choroby. Wierzę że to też zasługa Matki Bożej.
Teraz przede mną kolejna Nowenna, tym razem w intencji taty który boryka się z alkoholizmem. Wierzę że Maryja pomoże mu zrozumieć że ma problem z alkoholem i da mu siłę by to pokonać .
Królowo Różańca Świętego módl się za nami!!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
SylwiaDominik Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Dominik
Gość
Dominik

Chwala Panu Bogu i naszej Krolowej Rozanca Swietego 🙂

Sylwia
Gość
Sylwia

Modlitwa Pompejanska to Potężna Siła Mocy Bożej,dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Módlcie się i miejcie w ręku różaniec a Maryja zawsze będzie z Wami. Niech Bóg błogosławi wszystkim odmawiającym Nowennę Pompejanska,a Ci którzy jeszcze jej nie znają, za przyczyną Ducha Świętego niech dostąpią łaski poznania Tej Niezwykłej Modlitwy.

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ