Ilona: Moc Różańca Świętego

Swoją przygodę z Nowenną Pompejańską rozpoczęłam w lipcu 2016 roku, gdy właśnie obroniłam swoją pracę magisterską, modliłam się o znalezienie pracy zgodnie z wyuczonym zawodem nauczyciela. Jednak uświadomiłam sobie po rozniesieniu, wysłaniu swojego CV, że może być ciężko.

O nowennie przeczytałam w Internecie, na początku pomyślałam, że nie dam rady. Ale po zastanowieniu zdecydowałam, że zacznę ją odmawiać i udało mi się ja odmówić do końca. Dostałam propozycje stażu w szkole w pobliżu swojego miejsca zamieszkania.Wiem, że to dzięki modlitwie. Nie pracuje na razie w swoim zawodzie, ale mam świadomość, że Pan Bóg to wszystko poukłada, po prostu to czuję. W czasie odmawiania nowenny czułam opiekę Matki Bożej w różnych sytuacjach. Teraz odmawiam swoją piątą nowennę, rozpoczęłam ją w Środę Popielcową. Nie wszystkie moje intencje zostały wysłuchane, może po prostu jest jeszcze za wcześnie albo Pan Bóg przewidział trochę inny scenariusz 🙂 Polecam wszystkim chociaż raz w życiu odmówić NP. Bardzo się cieszę, ponieważ po odmówieniu mojej pierwszej nowenny, moja babcia zaczęła modlić się NP. Pamiętajcie Maryja Nasza Matka zawsze jest przy nas i wstawia się za nami u swojego Syna naszego Pana Jezusa Chrystusa. Dla Niego wszystko jest możliwe.
P. S. Proszę o modlitwie za mnie 🙂

Miesiąc ku czci 

św. Józefa

- AUDIOBOOK

  • Nowenna jest piękną modlitwą. Odmawiam już 9-tą. Moje intencje nie zostały jeszcze wysłuchane (nie widzę tego, ale być może coś się zmienia) , ale mniejszych cudów doświadczałem 🙂 Pomodlę się za Ciebie albo jak znajdę czas to odmówię nowennę pompejańską.
    Pozdrawiam

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!