ZBIGNIEW: Uzdrowienie córki z anoreksji

Niech będzie cześć i chwała dla Matki Bożej Pompejańskiej! Chcę złożyć wielkie podziękowania za wysłuchane modlitwy. Moja córka przez rok walczyła ze straszną chorobą, jaką jest anoreksja. Choroba zaatakowała w wieku 14 lat, przez rok były dwa pobyty w szpitalach, jeden pobyt w prywatnym ośrodku, a przez cały ten czas odmawiałem nowennę pompejańską, nieprzerwanie wierząc, że tylko Maryja może pomóc.

Odmówiłem trzy nowenny w intencji powrotu do zdrowia mojej córki i nie zawiodłem się, od ponad pół roku córka systematycznie wraca do normalnej wagi i pełnego zdrowia. W wakacje dużo jeździła na rowerze, chodzi na tańce i obecnie normalnie uczęszcza już do 3 klasy gimnazjum. Składam to świadectwo dla pokrzepienia serc, bo wiem, że obecnie anoreksja dotyka coraz więcej dziewcząt i to w coraz młodszym wieku, ale Bogu niech będą dzięki, że dał nam tu na ziemi Wielką Orędowniczkę, jaką jest Maryja. Miałem wielką potrzebę serca, aby złożyć to świadectwo, bo wiem, że wielu rodziców boryka się z tą chorobą swoich córek, aby zawsze mieli nadzieję, że nie są sami, a ta świadomość to jest coś pięknego. Pozdrawiam z całego serca wszystkich czytających to świadectwo i życzę wielu łask od Matki Bożej Królowej Różańca Świętego z Pompejów. Niech będzie pochwalona i pozdrowiona Maryja. Amen

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
MariajoannaMaria IIenia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
enia
Gość
enia

Jesteś wspaniałym OJCEM.

Maria II
Gość
Maria II

Zbyszku,zwracaj uwagę na intensywność , czas poświęcony przez córkę na ćwiczenia,jazdę na rowerze,taniec itd.,ponieważ osoby chore na anoreksję lub wychodzące z niej czesto „maskują” w ten sposób dalszą walkę z urojoną otyłością-spalają intensywnie zjedzone posiłki i w ten sposób chudną.Mam nadzieję,że nie dotyczy to Twojej córki.Pozdr.M.

joanna
Gość
joanna

Podobnie jak Ty wierze goraca w moc modlitw. Wiem jak to jest patrzec na cierpienie wlasnego dziecka. Moja corka boryka sie z innym schorzeniem ale wierze za dziehi odmawiajanej przeze minie nowennie jest od 18 miesiecy trzezwa I zdaje wlasnie mature.Nie przestawaj sie modlic, twoja modlitwa ochroni twoja corke.Pozdrawiam.

Maria
Gość
Maria

Dziękuję za to świadectwo. Również modlę się o uzdrowienie mojej wnuczki z anoreksji. Jest mi bardzo ciężko. Wnuczka już czwarty rok choruje na anoreksję. Kończy obecnie gimnazjum. To świadectwo daje mi nadzieję.

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?