Maciej: Odmówiłem nowennę Pompejańską i Matka Boża mnie wysłuchała.

Mam na imię Maciej. Odmówiłem nowennę Pompejańską i Matka Boża mnie wysłuchała. Modliłem się bym dostal prace w Niemczech bo mam dużo długów i mógł je spłacić jak najszybciej bo mam dużo procentów. Wysłuchała mnie i chce się tym podzielić z wami. Matka Boża Pomaga każdemu kto Jej zaufa i odda się jej w opiekę.

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
KatarzynaiwonaAnna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Anna
Gość
Anna

Szczesc Boze. No wlasnie czy pomaga wszystkim? 🙁 ciesze sie bardzo z tego co czytam wasze swiadectwa piekne pelne wiary. Radosci I wdziecznosci. Ja zaczelam 3 nowenne pierwsza nie zostala wysluchana wcale. Druga nie.wiem. o prace nibyniby dostalam.ale umowy nie przedluzyli. Dostalam od razu nowa prace. W ogole mi tu nie idzie. Moga zwolnić. Tak sie boje nie wiem co wtedy zrobię… :/ nie chce zeby mnie zostawiła. Potrzebuje jej pomocy.

iwona
Gość
iwona

Dziekuje za to swiadectwo.

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Pani Anno,Maryja wysłuchała,wiele zależy od nas ludzi.Albo się do czegoś nadajemy albo nie.Szukamy wtedy dalej.Ja opuściłam Polskę na parę lat i raz pracę mam raz nie.Ponieważ mam wsparcie z samej góry,to zupełnie się nie martwię.Poprosiłam-otrzymałam.Od dwóch tygodni mogę się wyspać,bo przez rok spałam po 5 godzin na dobę.Pracę też znajdę,a w zasadzie z trzech wybiorę jedną.Skąd wiem?Bo Maryja i Jezus prowadzą.Trzeba wierzyć i zmieniać coś w życiu jak nie jest tym,co się podoba.z Bogiem

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?