Nowa odsłona: akcja „8 stron dla Królowej Różańca”!

Moi drodzy, oto nasza codwumiesięczna akcja „8 stron dla Królowej Różańca”. Wielu z nas wie, o co w niech chodzi, dlatego przejdę do niezbędnych konkretów 🙂

 

AKTUALIZACJA! Jest, udało się!

Nawet więcej: mamy małą nadwyżkę, która pójdzie na akcję rozdawania obrazków z nowenną – otworzymy akcję w środę – będzie dogrywka!

Listę Darczyńców i raport wpłat także ogłoszę w środę na tej stronie.

Oto Darczyńcy:

Maria S., Danuta W, Agata S., Beata I, Igor F., Teresa B., Renata M., Bożena C., Teresa J., Stanisław U., Leszek K., Ewa F.-F., Julia J., Anna Ć., Lucyna M., Ewa G., Anna W., Anna D., Wojciech W, Piotr M, Agnieszka K., Roman i Iwona S., Dominika S., Urszula Ś., Dominik S, Piotr S., Marcin M., Marcin M, Magdalena K., Małgorzata i Andrzej K., Anna K., Alicja L., Janina K., Barbara S., Alicja J., Maria K., Renata G., Marcin W., Anna M., Michał M., Grzegorz P., Anita P., Magdalena S., Gabriela F., Krzysztof F, Monika S.-S., Monika D., Barbara M., Artur B., Małgorzata K., Grzegorz K., Justyn N., Barbara E., Przemysław Z., Aleksandra M., Magda K., Adam M., Paulina K., Anna W., Agnieszka O,

Jeśli Ciebie niechcący pominąłem – napisz na kontakt@pkrs.org.pl
Dziękujemy!

mw

O Akcji

krs18

Już piąty rok ukazuje się czasopismo o różańcu i nowennie pompejańskiej – „Królowa Różańca Świętego” Naszym założeniem jest, aby było robione po kosztach i tanie. Jego cena jest rzeczywiście niska i utrzymuje się od początku (3,90 zł). Jest skalkulowana na 32 strony, ale z czasem pojawiła się myśl, aby w każdym numerze było przynajmniej 8 stron wyłącznie na świadectwa nowenny pompejańskiej, które do nas przysyłacie.

Oznacza to niestety wzrost kosztów druku, więc aby nie podnosić ceny gazety, regularnie zwracamy się do naszych Czytelników na stronie www.pompejanska.rosemaria.pl o wsparcie na koszt druku tych dodatkowych stron.

Nasz apel zawsze spotykał się z Waszym przychylnym przyjęciem, a czasopismo KRŚ było zawsze wzbogacone o nasze świadectwa!

Ruszamy więc znowu z kolejną odsłoną akcji 🙂

Ile potrzeba do zrealizowania celu?

podziekowanieKoszt dodatkowych stron to suma całkowita ok. 1450 zł. To niemało …ale gdyby każda osoba, która odwiedza tę stronę, zostawiłaby tu 20 groszy, w jeden dzień pokrylibyśmy zapotrzebowanie!

Nie wstydźmy się nawet najmniejszych ofiar. To wdowie grosze zbudowały Kościół!

Wszyscy darczyńcy zostają uhonorowani na pierwszej stronie ze świadectwami. To nasza stała praktyka i jedyna możliwość podziękowania za udział w naszej akcji.


Co z nadwyżką?

IMG_4118100% wpłat idzie na druk dodatkowych stron ze świadectwami. Jeśli uda nam się zebrać nadwyżkę, to przeznaczamy ją zwyczajowo na akcję „Nowenna dla więźnia” oraz naszą nową akcję z darmowymi folderkami. Dzięki temu wysłaliśmy do kilkunastu więzień (głównie żeńskich) oraz zakładów poprawczych –  w sumie setki egzemplarzy „Królowej Różańca Świętego”, setki książek (głownie o różańcu i nowennie pompejańskiej) oraz dziesiątki tysięcy nowenn pompejańskich!

Tak więc u nas żaden grosz się nie zmarnuje! Zapraszam do wzięcia udziału w naszej akcji!

Marek Woś

Fundacja Pomocnicy Królowej Różańca Świętego
www.pkrs.org.pl

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x