Julia: „Proście, a będzie wam dane”

Chciałabym złożyć moje pierwsze świadectwo. Odmówiłam pierwszą nowennę i jestem teraz w trakcie odmawiania kolejnej. Od dawna chciałam napisać świadectwo. Na nowennę natknęłam się na youtube, ale jakoś nie przejęłam się nią. W październiku moja mama poszła na niezaplanowane badanie USG i okazało się, że jest chora na nowotwór piersi, który dał przerzuty do węzłów chłonnych pod pachą. Załamałam się. Poza tym mama miała robione USG w czerwcu i lekarz stwierdził, że to torbiel.

Uważam, że nie był to przypadek i wiem, że Pan Bóg ma jakiś plan, gdyż mama poszła na badania w trakcie odmawiania Nowenny Do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły. Po dwóch dniach, kiedy dowiedziałam się, że mama jest chora zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską. Kiedyś trudno mi było odmówić jeden dziesiątek różańca w drodze do szkoły, a teraz odmawiam całą część. Wierzę, że Pan Bóg ma jakiś plan zsyłając tę chorobę. Jestem wdzięczna Matce Bożej, gdyż po pierwszej chemioterapii mama dobrze się czuła. Poza tym mówi, że prawie nie wyczuwa guza pod palcami. Zmniejszył się bardzo po pierwszej chemioterapii !!! Dzisiaj jedzie na drugą i mam nadzieję, że Matka Boża weźmie mamę w swoją opiekę. Wiele razy Pan Bóg mówił nam, żeby Mu zaufać. Moja mama otrzymała w piśmie fragment, którego pamiętam koniec: „Szczęśliwi wszyscy, którzy Mu ufają.” Matka Boża i Pan Jezus postawili także na drodze mojej mamy pewną panią, która jeśli mama się załamuje i zaczyna wątpić, ona ją pociesza i wspiera. Mama mówi, że rozmawia z tą panią jakby się znały od lat. A poznały się przypadkowo, kiedy mama pojechała na konsylium. Powiem, że ta pani również wcześniej była chora na nowotwór piersi i mówi, że tyle osób ją wspierało, że teraz ona chcę pomóc innym. Chcę wam powiedzieć, że od kiedy odmawiam nowennę pompejańską zmieniła się bardzo moja relacja z Panem Bogiem. Staram się żyć słowami, które Pan Bóg dał naszej rodzinie: „Szczęśliwi wszyscy, którzy mu ufają.” Wierzę i wiele osób mi to mówi, że Pan Bóg może chciał, aby nasza rodzina przybliżyła się do Niego. Moja babcia mówi, że na tyle ile człowiek uwierzy tyle Pan Bóg może mu dać. Przecież Pan Jezus wiele razy jak ludzi uzdrawiał pytał się ich, czy wierzą, że On może ich uzdrowić i dopiero wtedy, kiedy powiedzieli, że wierzą, uzdrawiał tych ludzi. Mimo, że jeszcze nie widzę co ta choroba ma wnieść w naszej rodzinie to jestem pewna, że Pan Jezus i nasza Matka nie zostawią nas, gdyż pokazują nam to, że cały czas z nami są i nie opuszczą nas. Mama zaczęła odmawiać Tajemnicę Szczęścia.
Mówię wam i zachęcam was do odmawiania nowenny pompejańskiej, gdyż można wyprosić wiele łask, gdyż Pan Jezus nigdy nie odmawia swojej Matce. Pamiętajcie zaufajcie Bogu! Chociaż jest to czasem trudne to pamiętajcie, że Pan Jezus i Matka Boża są zawsze z nami i chcą nam w wielu rzeczach pomóc. Mam nadzieję, że nasza Niebieska Matka pomoże mojej rodzinie i że Pan Jezus uzdrowi moją mamusię. Czasem trzeba poczekać na łaski od Boga. Wierzę, że Pan Jezus zmiłuje się nad naszą rodziną i uzdrowi mamusię. Jeśli to możliwe to proszę was o modlitwę do Matki Bożej i Pana Jezusa o uzdrowienie dla mojej mamy i przymnożenie mi i całej mojej rodzinie wiary. Z serca Bóg zapłać.

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
6 Autorzy
Marek (adm.)M:)BernadetaAgnieszkaNowa tutaj Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Ja też się pomodlę za was.

Nowa tutaj
Gość
Nowa tutaj

Przepraszam że tak nie na temat , ale mam pytanie Jak dodać swoje świadectwo?

Marek (adm.)
Admin
Wytrwały
Marek (adm.)
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Ja też poproszę o łaskę uzdrowienia dla Twojej mamy.

Bernadeta
Gość
Bernadeta

Niech Twojej rodzinie Dobry Bóg błogosławi.

M:)
Gość
M:)

Pomodle sie za Twoja mamusie bedzie dobrze masz taka wiare w Sobie I to jest bardzo Wazne nie poddawaj sie a wszystko sie pouklada:)

Nowa tutaj
Gość
Nowa tutaj

Dziękuję