justyna: jak Maryja uratowała moje życie

To moje pierwsze świadectwo, choć odmawiam juz 9 nowenne. Jestem z gatynku tych , dla których jedna dziesiątka różańca to już był wielki problem. Bałam się bardzo tej nowenny i szukałam wymówek w stylu brak czasu, brak chęci, obowiązki, praca, szkoła, itp.

Od początku nie było łatwo, wręcz przeciwnie – było wiele trudności i przeciwności. Podczas odmawiania wiele razy chciałam się poddać i zrezygnować . Jednak Bóg pomógł mi wytrwać. Teraz nue mogę już żyć bez różańca.
Maryja wysłuchała mnie we wszystkich moich intencjach. Przede wszystkim nauczyła mnie pokory i cierpliwości, że nie wszystko musi być tak jak ja chcę. Teraz mam w sobie spokój serca i spełnienie. Pomimo iż odmówiłam juz 8 nowenn, wciąż brakowało mi odwagi by prosić matkę o to czego najbardziej mi brakuje, mianowicie o macierzyństwo. Nie możemy mieć dzieci i właśnie rozpoczynam 9 nowenne w intencji poczęcia dziecka. Wiem ze Matka mi pomoże i mnie wysłucha. Oddaję się Tobie w całości Maryjo i chcę pełnić wolę Ojca!!!

Kompendia = 9,90

Wyczerpujące, pięknie wydane, a zarazem najtańsze propozycje książkowe tego typu!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Maria Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Maria
Gość
Maria

Z taką wiarą Maryja na pewno Cię wysłucha 🙂 Napisz wtedy swoje świadectwo. Ja modlę się o dar macierzyństwa dla córki. Już odmówiłam w tej intencji 3 NP i nie poddaję się:-(

Maria
Gość
Maria

Ps. Wyszła smutna minka, a miał być radosny, pełen nadziei uśmiech 🙂

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…