Urszula: Jakie to jest niesamowite…

Dzien dobry.Do tej pory odmowilam juz 3 Nowenny Pompejanskie,nie bylo latwo , odmawialam je zawsze i wszedzie , w drodze do pracy, w parku , dokonczylam odmawiac wszystkie choc nadal czekam na cud , bo tu jest potezebny cud by przemienic dusze mojego meza i cud pocxecia dzieciotka.

Wierze goroco ze Matka Boza nikogo nie opuszcza , nas tez. Podczas Modlitwy a rowniez po niej odczulam cudowny spokoj duszy, na osoba nerwowa nagle stala sie inno osobo. Kochani nie ustawajcie w waszych modlitwach

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz - 

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
ciaza Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
ciaza
Gość
ciaza

Niech Cię nie opuszcza wiara i nadzieja. Mnie mówiono,ze z medycznego punktu widzenia nie ma szans na poczęcie (hiperprolaktynemia powodująca bezowulacyjne cykle,hashimoto i niedoczynność tarczycy) bez leczenia. Tak się wystraszylam tej diagnozy ze chciałam od razu to sprawdzić i wystarczyło raz żeby za miesiąc zobaczyć 2 kreski.lekarka wysokiej rangi określiła to cudem natury. Ja nosiłam pasek zs Dominika. Później już nie chciałam dzieci ze strachu mimo że wewnętrznie pragnalam, modlilam się o ustanie paralizujacego strachu przed ciąża po traumatycznych doznaniach w ciąży i przy porodzie ze strony najbliższej mi osoby,wszystko robiłam aby nie zajść a zaszkam dzień przed okresem co… Czytaj więcej »

Obrazki z nowenną pompejańską?