Anna: otrzymane łaski

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od mojej siostry. W mojej rodzinie pojawiły się problemy z synową, która niesłusznie posądziła mnie i mojego męża o coś niezgodnego z prawdą. Nie mogliśmy się z tym pogodzić. Nie chciała nas za to przeprosić.

Przestaliśmy się widywać z synem, synową i wnuczką. Nawet święta spędzaliśmy bez nich. Syn i my przeżywaliśmy to strasznie. Pewnej nocy coś strasznego (zły duch) zaczęło mnie szarpać za ramiona i czarny szal zaczął mnie dusić. Obudziłam się i nadal to czułam i byłam w pełni tego świadoma. Po dwóch dniach zaczęłam odmawiać NP. Po skończeniu części błagalnej tak się złożyło, że pojechałam do nich, do wnuczki na urodziny. Synowa nie przeprosiła, ale od tej chwili kamień spadł mi z serca i poczułam wielką ulgę. Widujemy się, spotykamy, rozmawiamy. Święta spędzamy razem. Skończyłam część dziękczynną. W międzyczasie wiele naszych spraw też się rozwiązało. Dziękuję za to Matce Bożej z Pompejów.

KOSZULKI

RÓŻAŃCOWE

- NOWE WZORY

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
aa
aa
19.11.16 14:45

Anna porozmawiaj z synową szczerze, bo jej też chyba nie jest lekko , jak są nieporozumienia . Jest Twoim dzieckiem

ela
ela
19.11.16 16:49

Z synowymi różnie bywa, gorzej jeśli wtrąca się matka synowej i obmawia jak jej córka ma niedobrą teściową ,opowiada różne sprawy rodzinne o których dokładnie nie wie.

AGA
AGA
21.11.16 14:48

Jestem synową. Nie umiem sobie psychicznie poradzić z charakterem teściowej. Dochodzi do tego, że nie umiem przy niej zjeść obiadu. Chcę się modlić, czuję się bezsilna. Negatywne uczucia do niej mnie przytłaczają. Zdarza jej się robić coś na przekór mnie. Unikam konfrontacji. Staram się tego nie widzieć. Moja Mama zawsze powtarza mi, że nie wolno mi teściowej niczym urazić… staram się. Ciężko mi. Czasem sobie myślę, żeby Bóg mnie już zabrał. Wszyscy sobie doskonale poradzą. Przynajmniej nie będę grzeszyć już wobec Boga.

3
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

KOSZULKI

RÓŻAŃCOWE

- NOWE WZORY