[aktualizacja] Akcja 8 stron dla „Królowej Różańca Świętego” – nowa odsłona :)

Moi drodzy,

przed nami kolejna, codwumiesięczna akcja „8 stron dla Królowej Różańca”. Wielu z nas wie, o co w niech chodzi, dlatego przejdę do niezbędnych konkretów 🙂

 Aktualizacja!

Serdecznie dziękuję w imieniu redakcji : Nasza akcja zakończyła się sukcesem!

Dziś o 4 nad ranem oddałem do druku „Królową Różańca Świętego”. Tak oto wygląda strona z podziękowaniami:

numer-1-3-4

 

 

O Akcji

krs18

Już piąty rok ukazuje się czasopismo o różańcu i nowennie pompejańskiej – „Królowa Różańca Świętego” Naszym założeniem jest, aby było robione po kosztach i tanie. Jego cena jest rzeczywiście niska i utrzymuje się od początku (3,90 zł). Jest skalkulowana na 32 strony, ale z czasem pojawiła się myśl, aby w każdym numerze było przynajmniej 8 stron wyłącznie na świadectwa nowenny pompejańskiej, które do nas przysyłacie.

Oznacza to niestety wzrost kosztów druku, więc aby nie podnosić ceny gazety, regularnie zwracamy się do naszych Czytelników na stronie www.pompejanska.rosemaria.pl o wsparcie na koszt druku tych dodatkowych stron.

Nasz apel zawsze spotykał się z Waszym przychylnym przyjęciem, a czasopismo KRŚ było zawsze wzbogacone o nasze świadectwa!

Ruszamy więc znowu z kolejną odsłoną akcji 🙂

Ile potrzeba do zrealizowania celu?

podziekowanieKoszt dodatkowych stron to suma całkowita ok. 1450 zł. To niemało …ale gdyby każda osoba, która odwiedza tę stronę, zostawiłaby tu 20 groszy, w jeden dzień pokrylibyśmy zapotrzebowanie!

Nie wstydźmy się nawet najmniejszych ofiar. To wdowie grosze zbudowały Kościół!

Wszyscy darczyńcy zostają uhonorowani na pierwszej stronie ze świadectwami. To nasza stała praktyka i jedyna możliwość podziękowania za udział w naszej akcji.

[totaldonations-progress-bar campaign=’Akcja 8 stron dla KRŚ nr 23′]

Jak dołączyć?

Formularz wpłaty (przelew, karty, Paypal)

[totaldonations campaign=”Akcja 8 stron dla KRŚ nr 23”]
Koszt operacyjny – ok. 80 groszy od każdej wpłaty – ponosi Fundacja.

Płatności on-line przez transferuj.pl

wplacam

Samodzielny przelew:

Tytułem: „8 stron dla KRŚ„, Numer konta: 86799999950651803589040001
Fundacja „Pomocnicy Królowej Różańca Świętego”, Zbąszyńska 19/4, Poznań

Dołącz do nas!

Proszę więc każdego z Was o wzięcie udziału w tej inicjatywie, aby jeszcze bardziej świadczyć o wielkości miłosierdzia okazywanego odmawiającym nowennę pompejańską przez Królową Różańca Świętego. Każda ofiara przybliża nas do celu. Cieszy nas nawet najdrobniejsza ofiara!

Co z nadwyżką?

IMG_4118100% wpłat idzie na druk dodatkowych stron ze świadectwami. Jeśli uda nam się zebrać nadwyżkę, to przeznaczamy ją zwyczajowo na akcję „Nowenna dla więźnia”. Dzięki temu wysłaliśmy do kilkunastu więzień (głównie żeńskich) oraz zakładów poprawczych –  w sumie setki egzemplarzy „Królowej Różańca Świętego”, setki książek (głownie o różańcu i nowennie pompejańskiej) oraz dziesiątki tysięcy nowenn pompejańskich! Część tych paczek widać na zdjęciu obok.

Tak więc u nas żaden grosz się nie zmarnuje! Zapraszam do wzięcia udziału w naszej akcji!

Marek Woś

Fundacja Pomocnicy Królowej Różańca Świętego
www.pkrs.org.pl

>

Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!