Magdalena: Kochani, nie czekajcie i nie zwlekajcie!

Koleżanka opowiedziała mi o nowennie, choć sama nie mogła się zdecydować, czy przy trójce dzieci i prowadzeniu własnej firmy da radę ją odmawiać. Otrzymałam od niej wskazówki w formie ustnej i książeczki z instrukcją.

Zaczęłam dzień przed świętami, czyli 23 grudnia, jadąc do syna z resztą rodziny. Pracy miałam wcześniej ogrom, ale kiedy już ruszyliśmy w drogę, która miała 1200 km, myślałam, że odpocznę w aucie i zacznę odmawiać nowennę. Jadąc i już modląc się, nagle doznałam olśnienia: „przecież pracujesz już 26 lat we własnej firmie, zatrudniasz dwie pracownice i nie masz w ogóle dla siebie czasu”. Wstąpiła we mnie ogromna siła i postanowienie zmiany od Nowego Roku. Nie powiem, że było łatwo, ale byłam nieugięta, wytrwałam i zaraz zaczęłam odmawiać kolejną nowennę. W czasie postu mój mąż postanowił nie pić w ogóle alkoholu, co nigdy mu się do tej pory nie zdarzyło. Młodszy syn zastosował dietę oczyszczającą, czyli nie jadł nic przez 10 dni, pił tylko wodę, miętę i kawę. Tym się troszkę zmartwiłam, ale powoli zaczął spożywać delikatne pokarmy. Starszy syn również znalazł sobie dietę oczyszczającą i jeszcze namówił męża bez większych sprzeciwów. Wcześniej tak naprawdę żaden z nich nie odmawiał sobie wina, drinka czy innego alkoholu. Teraz ich obserwuję i cierpliwie czekam… Nowennę kończę 17 maja. To, że znajduję 90 minut na modlitwę, sprawia mi wielką przyjemność. Budzę się rano przed budzikiem, dzień zaczynam modlitwą i tak go kończę. Kochani, nie czekajcie i nie zwlekajcie. Owoce nowenny przychodzą spokojnie i powoli.

 

Nowenna do MB

Częstochowskiej

17 sierpnia - 26 sierpnia

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ania
Ania
05.08.16 11:16

W ostatnim czasie miałam wiele wątpliwości, coś mi mówiło ‚daj sobie spokój, pod ci ta modlitwa, on – mąż – i tak nie przestanie pić’ byłam blisko darowania sobie różańca kilka dni temu w ostatni dzień części błagalnej, aktualnie odmawiam dwie nowenny. Ale wiem że mogę ‚odpuścić’ różańca. Jakiś czas temu we śnie widziałam różaniec i usłyszałam ‚Trzymaj się różańca a wygrasz’ Czasami mamy modlić się dłużej o łaski po to aby i siebie zmienić.

Justyna
Justyna
05.08.16 13:52

Po raz pierwszy zrobiłam sobie przerwę w odmawianiu NP. Byłam uzależniona od tej modlitwy i nie mogłam zrobić nawet przerwy w jej odmawianiu (przez ok. ostatni rok non stop). Bardzo jej potrzebowałam i była mi pomocna. Po ok. 5 latach modlitw w wiadomej mi sprawie (beznadziejna sytuacja) właśnie od ostatniej NP czuję się wolna od problemu i widzę jego realne zakończenie (kontrakt, który znacznie zmniejszy moje długi, staną się realne do całkowitej spłaty – może do roku czasu?).
Nie ustawajcie w tej modlitwie!!!

Agnieszka
Agnieszka
05.08.16 15:49

To, że owoce nowenny przychodzą spokojnie i powoli mogę potwierdzić i ja!!! Nie traćcie wiary, Matka Boża NIGDY was nie zostawi.

Sylwia
Sylwia
05.08.16 19:33

https://www.youtube.com/watch?v=f-qADnVoVI0

Polecam wątpiącym 🙂 Różaniec to najlepsza i najskuteczniejsza BROŃ na WSZYSTKO! :))))
Bogu dziekujcie, ducha nie gaście! 🙂

Basia
Basia
06.08.16 19:19

módlcie się nie umiem przekazać Wam ile już dóbr otrzymałam po odmówieniu tej Nowenny, Matka Boża jest Wielka proszę uwierzcie i wysłuchuje Nas…

5
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x