Katarzyna: Dar macierzyństwa

Mam 34 lata, przez kilkanaście lat żyłam bez Boga. To były lata wypełnione wieloma nałogami i imprezami, i wydawało mi się, że wszystko jest dobrze.

Wyszłam za mąż, chciałam mieć dzieci, gdy nagle okazało się, że mamy poważne problemy. Słyszałam tylko, że jedyna szansa to in vitro.

Wtedy koleżanka zaczęła mnie namawiać, żebym modliła się i nawróciła do Boga. Długo się przed tym broniłam, było mi wygodnie tak żyć w grzechu, ale dzięki wspaniałym ludziom odnalazłam drogę do Boga.

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się od mamy. W lutym zaczęłam ją odmawiać, a w czerwcu dowiedziałam się, że jestem w ciąży, po sześciu latach starań. Matka Boża wysłuchała więc moich próśb.

Obecnie jestem w siódmym miesiącu ciąży i zaczęłam odmawiać czwartą nowennę, bo całym sercem wierzę, że różaniec to moja jedyna droga do przemiany.

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości ?


Nasze intencje modlitewne:

 

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
LuMaria Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Maria
Gość
Maria

Katarzyno! Wlałaś nadzieję w moje serce. Niech Ci Bóg błogosławi.

Lu
Gość
Lu

Pięknie ! Modlitwa ma ogromną moc. Wiara góry przenosi, a Matka Boska wyprosi wszystko o co ją poprosimy. Trzeba wieżyc i ufać Bogu. Życzę ci Kasiu dużo zdrowia. Bóg z Tobą.