Mamy już 6000 świadectw nowenny pompejańskiej!

Około 6000 km dzieli Bazylikę Pompejańską od duchowego centrum Kazachstanu – wioski Oziornoje, o której pisaliśmy w 20 numerze KRŚ. Około 6000 ludzi zamieszkiwało Pompeje, gdy w 1876 roku położono kamień węgielny pod przyszłe Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej. Około 6000 świadectw nowenny pompejańskiej opublikowaliśmy na stronie pompejanska.rosemaria.pl. Dokładniej – 6043. I jest to liczba, która ciągle rośnie!

Na pytanie czy 6000 to dużo, każdy musi odpowiedzieć sam!

geralt / Pixabay

Dźwięk, który kilkanaście razy dziennie wydaje nasza skrzynka mailowa, przypomina nam jednak, że za każdym świadectwem stoi konkretna osoba i jej historia. W historiach tych pojawiają się często całe rodziny i wspólnoty. To sprawia, że krąg osób obdarowanych łaskami przez Pompejańską Panią staje się niepoliczalny. Świadomość ogromu spraw, które obejmuje swoim działaniem nowenna pompejańska, przychodzi dopiero, gdy spojrzymy na indeks, zamieszczany w każdej kolejnej Wielkiej Księdze Łask. No właśnie, księga…

Z internetu do IV Wielkiej Księgi Łask!

PragniemyWielka Księga Łask aby świadectwa skuteczności nowenny pompejańskiej zostały wydane w postaci kolejnej, IV Wielkiej Księgi Łask. Dotychczas powstały trzy Wielkie Księgi Łask (zob. Księga 12 i 3). Wspaniale oprawione, ogromnych rozmiarów i ważące ponad 6 kilogramów, czyli… 6000 gramów. Ich przekazywanie do Sanktuarium w Pompejach zawsze było niezwykłym wydarzeniem, towarzyszącym naszym pompejańskim pielgrzymkom!

Mamy nadzieję, że kolejnych półtora tysiąca ludzkich historii będzie mogło pojechać z nami na święto Królowej Różańca Świętego i bł. Bartolo Longo. Każda Księga jest rodzajem wspólnego wotum wdzięczności za okazane łaski. Jednak przekazanie tego prezentu nie uda się bez Was, naszych czytelników.

Zróbmy Królowej z Pompejów prezent na jej święto!

wielka-ksiega-pompejeTradycyjnie, za przygotowanie Księgi bierze się nasza redakcja i to jest nasz wolontariat. Pozostaje jednak koszt druku i oprawy introligatorskiej. Jeśli pragniesz dołączyć do Darczyńców, jak to uczyniło wiele osób w poprzednich edycjach, to jest to możliwe. Wystarczy przekazać dowolny datek dla naszej Fundacji z dopiskiem „Wielka Księga Łask”. Zobacz niżej.

Każdego Darczyńcę podpiszemy na stronie tytułowej. Chciałbyś go wręczyć solenizantce osobiście? Dołącz do pielgrzymki, przeczytasz o niej, klikając tutaj. A że okazja jest wyjątkowa to i my mamy dla Was z okazji 6000 świadectw prezent!

Budżet: ok. 250 koszt druku, ok. 600-1500 zł oprawa introligatorska. Im więcej uda się zebrać, tym Księga będzie piękniejsza!

Możliwe metody wsparcia:

[totaldonations form_id=’26587′]

Po pierwsze – konkurs!

Poniżej znajduje się pięć pytań, dotyczących nowenny pompejańskiej. Kto czyta naszą stronę, bez trudu na nie odpowie. Spośród osób, które do 17 sierpnia do godziny 12:00 prześlą na nasz adres redakcja@rozaniec.info poprawne odpowiedzi na wszystkie pytania, wylosujemy 5, którym wręczymy nagrody-niespodzianki.

Oto pytania:

  1. Komu Maryja objawiła sposób odmawiania nowenny pompejańskiej?
  2. Kto był pierwszym apostołem tej nowenny?
  3. Kto przeniósł nowennę pompejańską na polski grunt?
  4. W ilu intencjach można odmawiać tę samą nowennę pompejańską?
  5. Czym różni się obraz Matki Bożej Różańcowej od obrazu Matki Bożej Pompejańskiej?

To nie wszystko!

http://www.rosemaria.pl/ksiega-lask-nowenna-pompejanska-swiadectwaCzasem dostajemy pytania o możliwość odkupienia Wielkiej Księgi Łask. Niestety ze względu na jej unikatowość i znaczny koszt, nie jest to możliwe. Dlatego postanowiliśmy wybrać z niej najpiękniejsze świadectwa i opublikować na 200 stronach z indeksem. Książkę Nowenna pompejańska. Najpiękniejsze świadectwa kupisz teraz w promocyjnej cenieKliknij, aby przejść do sklepiku.

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
MateuszMarek (adm.)Lala Krystyna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Lala Krystyna
Gość
Lala Krystyna

Odpowiedzi na powyższe pytania są następujące;

Mateusz
Gość
Mateusz

ja cie tak kocham Jezusa jego Matki bożej

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?