RENATA: podziekowanie

Niech bedzie pochwalony JEZUS CHRYSTUS I MARYJA ZAWSZE DZIEWICA.DZIEKUJE MATCE NAJSWIETRZEJ za wszystkie otrzymane łaski.

Wiem , że nowenna pompejańska ma ogromna moc.Doświadczam tego w życiu codziennym.Odmienia nasze życie na lepsze,chociaz mamy upadki ona nas zawsze wspiera idodaje sił.Dziękuję za kazdy dzień każdą chwilę mojego życia.Miej zawsze w opiece moją rodzinei wszystkich ludzi.

Msza Święta

w Pompejach

25.12.2020

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
BD
BD
16.07.16 13:13

Przepraszam że pytam pod świadectwem. Dzisiaj przyjąłem szkaplerz Karmelitański w mojej Parafii. Uroczyście nakładał go kapłan wielu ludziom ale nie wyznaczał nikomu modlitwy przy zakładaniu. Po mszy św poszedłem do innego księdza żeby poświęcił mi medalik szkaplerzy i zapytałem dlaczego nie wyznaczał ksiądz modlitwy każdemu przy zakładaniu? Odpowiedział że wszyscy mają wyznaczoną modlitwie pod twoją obronę. Ale ja nie słyszałem ani razu żeby wspomniał ksiądz coś o wyznaczonej codziennej modlitwie jakiej nie bądź. I teraz mam mieszane uczucia czy moje przyjęcie szkaplerza Świętego było ważne? Czy jak będę odmawiał codziennie modlitwę pod twoją obronę będzie ok? Mimo że przy zakładaniu… Czytaj więcej »

Teresa
Teresa
16.07.16 16:38
Reply to  BD

BD księdza na spowiedzi się zapytaj

2
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x