RENATA: podziekowanie

Niech bedzie pochwalony JEZUS CHRYSTUS I MARYJA ZAWSZE DZIEWICA.DZIEKUJE MATCE NAJSWIETRZEJ za wszystkie otrzymane łaski.

Wiem , że nowenna pompejańska ma ogromna moc.Doświadczam tego w życiu codziennym.Odmienia nasze życie na lepsze,chociaz mamy upadki ona nas zawsze wspiera idodaje sił.Dziękuję za kazdy dzień każdą chwilę mojego życia.Miej zawsze w opiece moją rodzinei wszystkich ludzi.

Miesiąc ku czci

św. Józefa!

 • Przepraszam że pytam pod świadectwem.
  Dzisiaj przyjąłem szkaplerz Karmelitański w mojej Parafii. Uroczyście nakładał go kapłan wielu ludziom ale nie wyznaczał nikomu modlitwy przy zakładaniu. Po mszy św poszedłem do innego księdza żeby poświęcił mi medalik szkaplerzy i zapytałem dlaczego nie wyznaczał ksiądz modlitwy każdemu przy zakładaniu? Odpowiedział że wszyscy mają wyznaczoną modlitwie pod twoją obronę. Ale ja nie słyszałem ani razu żeby wspomniał ksiądz coś o wyznaczonej codziennej modlitwie jakiej nie bądź. I teraz mam mieszane uczucia czy moje przyjęcie szkaplerza Świętego było ważne? Czy jak będę odmawiał codziennie modlitwę pod twoją obronę będzie ok? Mimo że przy zakładaniu żadnej modlitwy ksiądz mi nie wyznaczył? Tylko dopiero po mszy świętej. Bardzo proszę o odpowiedz.

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!

  Rekolekcje internetowe

  ze św. Józefem

  1 - 31 marca 2021 r.