Maria: Samochód nie nadaje się do użytku ale mój syn jest cały i zdrowy.

Szczęść Boże. Moją czwartą nowenna byla prośbą o opieke nad synem. Niedawno mial powazny wypadek samochodowy. Dziekuje Maryi ze wziela go w opiekę.

Samochod nie nadaje sie do uzytku ale moj syn jest caly i zdrowy. Mocno wierze ze to Wlasnie Matka Boza czuwała nad nim. Modlmy sie różańcem. Trudna to modlitwa ale bardzo wciagajaca i daje nadzieje. To wielka sila. Bądź wola Twoja Panie Boże.

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Beata Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Beata
Gość
Beata

Rok temu miałam odmawiać kolejną nowennę popmejańską. Miałam, jak zawsze wiele próśb do Matki Boskiej ale nie umiałam zdecydować się, która z intencji jest najpilniejsza.. Duch św podpowiedział mi, że ma to być w intencji syna.Więc modliłam się w jego intencji o łaskę, którą zna Matka Boska. Po miesiącu syn wyjechał motorem na wakacje. Miał poważny wypadek, motor którym jechał 1-szy raz całkowicie zniszczony, ktoś wymusił mu pierwszeństwo. Syn i osoba towarzysząca wyszli z małymi obrażeniami. To był prawdziwy CUD, kiedy odmawiałam część dziękczynną Nowenny to wiedziałam kto go uratował i za co dziękować w częśći dziękczynnej. Różaniec z Matką… Czytaj więcej »

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną