Piotr: Pustynia duchowa się skończyła !

Odmawiałem nowennę pompejańską w tamtym roku. Przechodziłem przed modlitwę różańcową pustynię swojego życia w sensie duchowym oraz psychicznym.

Wtedy przyszła myśl aby poprosić Maryję o cud związany z moim życiem. Modlitw niestety szła mi opornie. Mnóstwo rozproszeń, przygnębienie. W trakcie modlitwy pojawiła się jednak silna nadzieja że Pan Bóg za pośrednictwem mojej matki dokona cudów w moim życiu. I tak też się stało. Pustynia duchowa się skończyła i rozpocząłem piękną przygodę z Jezusem. Od adoracji jego świętej osoby, po wspólnoty. I dalej Pan Bóg mnie prowadzi i wspiera swoją łaską. Wystarczyło trochę dać z siebie , być mu wiernym a on oddał mi to z obfitością. Poznałem niesamowitą moc modlitwy różańcowej. Maryja zaprowadziła mnie do Ducha św, który poprzez natchnienia zmieniał moje życie. Oddał się też Maryi jako jej niewolnik w ramach nabożeństwa Św. Ludwik Maria de Montfort. Chwała Chrystusowi i Maryi za ich łaski. Na koniec proszę wszystkich aby szczerze oraz bez wahania oddali swoje życie Chrystusowi przez Maryję, która jest pośredniczka wszystkich łask.

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.

 

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
Bożena SzpuraTeresa AKasia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Kasia
Gość
Kasia

Potrzebuję rady. Czy jeżeli skończyłam wczoraj modlitwę w jednej intencji to czy dziś mogę zacząć kolejną Nowennę w podobnej intencji czy raczej powinnam zaczekać z tym?? żeby nie wyszło, że „poganiam” Najświętszą Panienkę… Co robić ??

Teresa A
Gość
Teresa A

zaczynaj następną

Bożena Szpura
Gość
Bożena Szpura

Może być ta sam intencja lub inna,a drugą zaczynaj ,nie musi być przerwy.

Pielgrzymuj z nami!

- poznaj niezwykłą historię

Sanktuarium 

w Pompejach!