ANITA: Królowa Pompejańska jest nieoceniona!!!!!

Pragnę z całego serca kolejny raz podziękować Matce Najświętszej za wysłuchanie mojej prośby. Nie wiem która to już moja nowenna ale za każdym razem moje błagania zostają wysłuchane przez Maryję.

I tym razem Królowa Różańca Świętego mi pomogła. Wczoraj rozpoczęłam pierwszy dzień części dziękczynnej, a przed chwilą dostałam telefon z informacją o zakwalifikowaniu się na zabieg, który odbędzie się za dwa tygodnie czyli jeszcze przed ukończeniem Nowenny, którą odmawiam w tej intencji. To prawdziwy cud że zostałam zakwalifikowana do bezinwazyjnej i na dodatek bezpłatnej procedury, gdzie na jedno miejsce jest kilkanaście chętnych. Bardzo dziękuję Matce Najświętszej bo tylko dzięki wierze w cud jaki Maryja może dokonać wreszcie zabrałam się za swoje zdrowie, a teraz dzięki szansie jaką dostałam całkowicie mogę pozbyć się problemu z którym zmagam się od kilku lat.
Dziękuję Matce Najświętszej również za czuwanie podczas odmawiania nowenny pompejańskiej nad moją siostrą i mamą, które postanowiły ofiarować swoją pierwszą modlitwę pompejańską właśnie w mojej intencji. Wiem jak ciężko odmawiać nowennę po raz pierwszy więc tym bardziej jestem wdzięczna Matce Bożej za opiekę nad nimi podczas modlitwy.
Bardzo ale to bardzo mocno z całego serca dziękuję Ci Królowo Pompejańska za wysłuchanie mojej prośby, którą nadal kieruję do Ciebie razem z rodziną.
Nowenny jeszcze nie skończyłam (koniec przypada na 23 lipca), u mamy i siostry – różnica kilku dni. Piszę jednak to świadectwo ponieważ prośba już została wysłuchana – intencją była prośba o zakwalifikowanie na zabieg. Czasami na wysłuchanie naszych błagań potrzeba więcej czasu, ale dla wszystkich wątpiących „Nie ustawajcie w modlitwie bo Maryja wszystkich wysłuchuje”.

Módl się...

razem z nami!


Nasze intencje modlitewne:

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o