Ula: Uzdrowienie brata

Kiedy mój brat zachorował na raka, cała rodzina przeżyła ogromny szok. Zaczęło się od guza na szyi. Po zrobieniu różnych badań ostatecznie brat usłyszał diagnozę, że jest to nowotwór złośliwy. Ponieważ rak zaatakował jamę ustną, przygotowano go do naświetleń, robiąc mu specjalne osłony na zęby. Rozpoczął radioterapię i chemioterapię, a my rozpoczęliśmy modlitwy. Nowennę pompejańską odmawiała moja mama, ja modliłam się do św. Rity. Niestety, stan brata cały czas się pogarszał. Był słaby, wychudzony, a przy tym wszystkim nie mógł jeść, ponieważ uszkodzone zostały ślinianki w ustach.
Były dni, kiedy wydawało się, że nie przeżyje dnia. Mama odmówiła dwie nowenny. Kiedy po zakończeniu terapii zrobiono bratu badania, nie wykryto już komórek rakowych. Pozostał jednak problem popalonych naświetleniami ślinianek. I nagle wszystko zniknęło z dnia na dzień i zaczął normalnie jeść. Wierzę, że stało się to wszystko za sprawą Matki Bożej z Pompejów. Dziś i ja odmawiam nowennę pompejańską. Kończę 15 października i wierzę, że niebawem będę mogła opisać następne świadectwo. Dziękuję Ci, Maryjo, za powrót do zdrowia mojego brata.

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną

8
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
8 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
8 Autorzy
JoannaHenio27krystynaJanuszMarta Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ewa
Gość
Ewa

Piękne świadectwo, dzięki Ci Maryjo!

aga
Gość
aga

Cudowne 🙂 Siła różańca jest niesamowita!!!!!!!!!!

Teresa A
Gość
Teresa A

Zdrowia życzę bratu

Marta
Gość
Marta

Niech Matka Boża nam króluje! Wszystkiego dobrego życzę Waszej rodzinie!

Janusz
Gość
Janusz

Chwała Matce Bożej. Zdrowia dla brata.

krystyna
Gość
krystyna

chwala Panu i Maryji.

Henio27
Gość
Henio27
Joanna
Gość
Joanna

Przeczytałam świadectwo z wielkim wzruszeniem i wiarą. Mój problem w rodzinie dotyczy właściwie bardzo podobnej sytuacji. W czerwcu 2018 roku wykryto u mojego brata chłoniaka gardła (na szyi pojawił się guz, jakby narośl, kłopoty z przełykaniem i opuchnięte gardło). Brat dopiero po wielokrotnych wizytach w przychodni trafił do odpowiedniego lekarza, który dał mu skierowanie na szczegółowe badania. To był dla całej naszej rodziny wielki szok i niedowierzanie, gdy dowiedzieliśmy się że to chłoniak. Zwłaszcza dotknęło to jego samego. Aktualnie jest w trakcie leczenia chemią, następnie czeka go naświetlanie. 26 sierpnia 2018 roku obchodził razem z żoną Pierwszą Rocznice Ślubu (to… Czytaj więcej »

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną