Monika: wysłuchane modlitwy

Witam Was wszystkich bardzo serdecznie. Nowennę pompejańską odmawiam od grudnia 2015r. W tym czasie w moim zyciu wydarzyło sie wiele wspaniałych dzieł za sprawą Maryji. Chciałabym sie podzielić łaskami jakie otrzymałam dla swoich dzieci.

Oczywisciwe wierzę, że wszelkie modlitwy o nawrócenie moich najblizszych zostaną wysłuchane w czasie kiedy Pan Bóg uzna. Jedną z nowen odmówiłam w intencji mojego synka, który miał pewne problemy z czynnosciami fizjologicznymi. Dla niektórych osób może wydać sie to banalne, ale dla mam, które mają z tym doczynienia będzie to zrozumiałe. Zadne metody oraz lekarstwa nie pomagały a towarzyszący płacz dziecka przy każdej próbie zrobienia ,,pewnej czynnosci” był przykry i stresujący dla wszystkich. Zawierzyłam mój problem Maryji. I nawet nie wiem kiedy synek zaczął sam bez płaczu załatwiac wszystkie swoje potrzeby. To wspaniały cud. Chwalmy Pana. Kolejna nowenna dotyczyła częstych konfliktów i kłotni z dorastajacą córką. Przerażało mnie jej słownictwo kierowane w moja stronę, stosunek do rodziny i brata buntownicze zachowanie częste kłótnie. Tę sprawę również zawierzyłam Maryji i tu również sytuacja sie zmieniła. Od wielu tygodni mamy dobry kontakt córką, jest o wiele spokojniejsza, posłuszna mniej wybuchowa. Wymaga to oczywiscie wspólnej pracy i poświęcenia jednak wierzę, że Maryja zawsze jest z nami. Dziekuje Ci Panie za obecność w moim życiu za wszelkie łaski jakie otrzymuję od Ciebie. Dziekuje za Maryję, która zawsze wstawia sie w naszych intencjach.

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
barbara Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

Chwala Panu i Maryi za wysluchanie twoich prosb , niech was wspiera i pomaga w trudnych chwilach. Niech was Bog blogoslawi i Dziewica Maryia.