Marcin: spokój wewnętrzny.

Witam Wszystkich jest to moje pierwsze świadectwo dotyczące Nowenny Pompejańskiej.Dowiedziałem się o niej przez przypadek szukając w internecie skutecznej modlitwy. Chociaż od końca mojej modlitwy minęło już sporo czasu, postanowiłem podzielić się tym co przeżyłem z innymi ludźmi. Otóż modliłem się o poznanie w życiu kobiety z którą będę mógł założyć rodzinę. Mimo tego że prośba o którą się modliłem nie została wysłuchana w moim życiu zaszły pewne zmiany.

Przede wszystkim otrzymałem łaskę spokoju wewnętrznego, którego bardzo potrzebowałem. Poza tym ludzie z którymi współpracuje zaczeli bardziej życzliwie odnosić się do mnie. Jestem wdzięczny Matce Bożej i dziękuję Jej za wszystkie otrzymane łaski i za to że czuwa nade mną. Wierzę w to że kiedyś jeśli Bóg zechce otrzymam dar o który będę nadal się modlił. Polecam każdemu Nowennę Pompejańską,gdyż jest to naprawdę silna modlitwa.

Kompendia = 9,90

Wyczerpujące, pięknie wydane, a zarazem najtańsze propozycje książkowe tego typu!

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
7 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
6 Autorzy
BetsiAguskapolaAniaHubert z Borow Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Beata
Gość
Beata

Tak to bardzo silna modlitwa i ma ogromną moc tylko trzeba zaufać .;) I na pewno zostaniemy wysłuchani 🙂

Hubert z Borow
Gość
Hubert z Borow
Aguśka
Gość
Aguśka

Marcinie ja też odmówiłam 2 nowenny w intencji znalezienia dobrego męża. Do tej pory ta intencja się nie spełniła ale Bóg, również poprzez Maryję obdarzył mnie tyloma innymi łaskami, że aż głowa mała:). Przede wszystkim dostałam łaskę wiary, prawdziwej wiary gdzie codziennie odkrywam mojego kochanego Boga:). Dostałam dar modlitwy, dar zrozumienia i wiele wiele innych. Wreszcie moja wiara jest żywa a nie ” letnia” jak to było do tej pory…Dwa dni temu zaczęłam odmawiać kolejną nowennę pompejańska…długo zastanawiałam się o co mam się tym razem w niej modlić, czy mam się modlić za kogoś czy za siebie. Postanowiłam zapytać Boga… Czytaj więcej »

Ania
Gość
Ania

O to samo się modlę, żeby znaleźć mężczyznę u boku którego będę mogła patrzeć na wszystkie cuda jakie nas otaczają… Zaczęłam nowennę dosyć niedawno, ale wewnętrzny spokój o którym piszesz jest po prostu nie do opisania. Pozdrawiam!

pola
Gość
pola

A ja bardzo proszę aby Marcin i Aguśka wymienili się numerami telefonów 🙂

Aguska
Gość
Aguska

Pola a skąd taki pomysł?. Zreszta nie wiem, czy Marcin by tego chciał…

Betsi
Gość
Betsi

Witam
Tez zaczelam odmawiac nowenne pompejanska, mam nadzieje ze wytrwam I ze rowniez bede sie mogla z Wami podzielic moim swiadectwem. Zdaje sobie sprawe ze czasami to o co prosimy nie koniecznie zostanie nam dane, poniewaz Bog ma dla nas znacznie inne plany, on zna nas najbardziej I wie czego w danej chwili,sytuacji zyciowej tak najbardziej nam potrzeba aby isc ta jedyna droga, droga do Zbawienia
Chwala Panu!!!!!
Czy Marcin I Aguska sa Razem?

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…