Marcelina: Modlitwa o kontakt z osobą mieszkającą daleko

Treść świadectwa: Kochani, chciałam podnieść na duchu wszystkich, którzy nadal czekają na wysłuchanie swojej nowenny. Nie poddawajcie się! Moja intencja została wysłuchana po 4 miesiącach. Wierzę, że Matka Boża mi pomaga i czuwa nade mną, a uwierzcie mi, w sytuacji, w której byłam mogła pomóc tylko modlitwa! Prosiłam o utrzymanie kontaktu z osobą, na której bardzo mi zależy, jest ona dla mnie bardzo ważna, ale mieszka ona bardzo daleko. Z dnia na dzień przestaliśmy się ze sobą kontaktować, aż tu pewnego dnia dostaję wiadomość od tej osoby. Po właśnie 4 miesiącach. Ufajcie i wierzcie, nasza Matka Najświętsza chce dla nas jak najlepiej i wyprasza u Pana Boga wiele łask. Pozdrawiam wszystkich.

- nowenna pompejańska

od 31 maja

Przygotuj się razem z nami!

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
zlotko38
zlotko38
02.04.16 20:44

Witam. iekne
jest to Twoje swiadectwo ja w takiej podobnej intencji modle sie juz rok czasu i dalej cisza … boje sie ze Maryja mnie nie wysluchuje …ale nadal sie modle jest to juz moja 4 nowenna w tej intencji

Ania
Ania
02.04.16 20:55

witaj, ja miałam podobnie, modliłam sie o kontakt (ale nie tylko ) z pewna osoba, która mieszka daleko stad. Nie miałam kontaktu z ta osobaprawie poł roku i po poł roku napisał do mnie od tak! wierze ze to dopiero poczatek. A modliłam sie nowenna, miesiac po jej zakonczeniu ta osoba sie odezwała. Wiec trzeba ufac i wierzyc ! u mnie zapewnie to potrwa za nim wszystko sie ułozy, ale czasem warto czekac. POzdrawam!!

Henio27
Henio27
03.04.16 09:26
3
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x