Marcelina: Modlitwa o kontakt z osobą mieszkającą daleko

Treść świadectwa: Kochani, chciałam podnieść na duchu wszystkich, którzy nadal czekają na wysłuchanie swojej nowenny. Nie poddawajcie się! Moja intencja została wysłuchana po 4 miesiącach. Wierzę, że Matka Boża mi pomaga i czuwa nade mną, a uwierzcie mi, w sytuacji, w której byłam mogła pomóc tylko modlitwa! Prosiłam o utrzymanie kontaktu z osobą, na której bardzo mi zależy, jest ona dla mnie bardzo ważna, ale mieszka ona bardzo daleko. Z dnia na dzień przestaliśmy się ze sobą kontaktować, aż tu pewnego dnia dostaję wiadomość od tej osoby. Po właśnie 4 miesiącach. Ufajcie i wierzcie, nasza Matka Najświętsza chce dla nas jak najlepiej i wyprasza u Pana Boga wiele łask. Pozdrawiam wszystkich.

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
Henio27Aniazlotko38 Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
zlotko38
Gość
zlotko38

Witam. iekne
jest to Twoje swiadectwo ja w takiej podobnej intencji modle sie juz rok czasu i dalej cisza … boje sie ze Maryja mnie nie wysluchuje …ale nadal sie modle jest to juz moja 4 nowenna w tej intencji

Ania
Gość
Ania

witaj, ja miałam podobnie, modliłam sie o kontakt (ale nie tylko ) z pewna osoba, która mieszka daleko stad. Nie miałam kontaktu z ta osobaprawie poł roku i po poł roku napisał do mnie od tak! wierze ze to dopiero poczatek. A modliłam sie nowenna, miesiac po jej zakonczeniu ta osoba sie odezwała. Wiec trzeba ufac i wierzyc ! u mnie zapewnie to potrwa za nim wszystko sie ułozy, ale czasem warto czekac. POzdrawam!!

Henio27
Gość
Henio27

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ