Iwona: O miłosierdziu, które wyświadczyła mi Maryja

Chciałabym napisać o miłosierdziu, które wyświadczyła mi Maryja. Kilka razy w życiu modliłam się nowenną pompejańską – w różnych intencjach. Nareszcie przychodzi pora, aby dać świadectwo… Po lub w trakcie nowenny stał się jakby cud. Nie umiem tego wyjaśnić.
Co do pozostałych łask: Przez nowennę pompejańską Maryja otaczała mnie spokojem. Dzięki codziennemu rozważaniu tych samych tajemnic różańca mogłam poznać nowe, niedostrzegalne do tej pory rzeczy, jakby tajemnice w tajemnicach. Czuję się kochana przez Naszą Matkę. Nie umiem nazwać wszystkich łask, które mi udzieliła. Była dla mnie dobra, cierpliwa, kochająca. Różaniec jakby przybliża mnie do niej, choć bywa, że troski świata i to co z nim związane – oddala.
Na koniec chciałabym polecić KAŻDEMU modlitwę do Maryi – nowenną pompejańską, różańcem czy inaczej. Prawdziwe są słowa o Maryi z drugiej modlitwy końcowej: O, gdyby cały świat wiedział jak jesteś dobra, jaką masz litość nad cierpiącymi, wszystkie stworzenia uciekałyby się do Ciebie.

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Monika Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Monika
Gość
Monika

JEZUS UZDRAWIA DZIŚ ! ALE POTRZEBUJE DO TEGO CIEBIE ! cz.1

https://www.youtube.com/watch?v=5cKTF3Fd46Q

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ