Hanna: bóle głowy

Na Nowennę Pompejańską natknęłam się w 2013 roku i w tymże roku odmówiłam ją pierwszy raz w intencji mioch bliskich. Tekst modlitwy znalazłam w Internecie. Po odmówieniu tej nowenny nic właściwie się nie zmieniło . Przynajmniej ja nie zauważyłam – tak mi się wtedy wydawało.

A dzisiaj jestem pewna, że to za wstawiennictwem Matki Bożej nie cierpię na migrenowe bóle głowy, które dokuczały mi przez wiele lat, mimo że nie było to przedmiotem mojej prośby. Od czasu pierwszej Nowenny minęło półtora roku i znów postanowiłam podjąć modlitwę Nowenną Pompejańską, ale tym razem z bardziej świadomym nastawieniem, ponieważ zapoznałam się z historia jej powstania. Od lipca do Bożego Narodzenia odmówiłam 3 Nowenny w intencji moich bliskich w tym 2 w sprawach trudnych. Wiem, że w tych sprawach trzeba cierpliwości. Ufam,że Matka Boża wysłucha moje prośby w swoim czasie. Kolejną Nowennę odmówiłam za dusze czyścowe , którą skończyłam w Niedzielę Miłosierzia Bożego.
Dziękuję Ci Maryjo za Twoją opiekę nad moją rodziną. Dziękuję za łaski te uświadomione i za te , których dzisiaj jeszcze nie jestem świadoma.

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o