Anna: otrzymałam łaskę spokoju

Jestem w trakcie odmawiania mojej drugiej nowenny. Miałam trudności by wytrwać. Głównie w pierwszej z nich zły ciągle próbował mi przeszkadzać. Zdarzało mi się czuć taką słabość, że miałam uczucie, że zemdleje; czasem wydawało mi się ze ktoś za mną stoi i bałam się odwrócić; zły mącił i kusił by przestać modlić się.

Ale nie poddawałam się i nawet jak mi coś mówiło, że takie mamrotanie (trudno mówić o innym sposobie modlenia się w chwili słabości) to nic nie da, to nie jest ważny różaniec, to jednak modliłam się dalej.
Teraz jestem w końcu drugiej nowenny. Obie w intencji innych osób. Wypełniły się częściowo, ale Pan Bóg lepiej niż my wie czego komu potrzeba.
Od czasu kiedy zaczęłam odmawiać nowennę jestem dużo spokojniejsza, bardziej otwarta na ludzi, nie boję się prowadzić samochodu (wcześniej paraliżował mnie taki lęk, że nie byłam w stanie wyjechać autem poza wiejski teren), uwolniłam się z nałogu… Wiele łask na mnie spłynęło. Czuję ciągłą obecność Matki Bożej obok siebie.
Planuję dalej odmawiać nowennę, kolejną i kolejną. Mam tyle intencji, że trudno wybrać. Mam zamiar modlić się za innych, bo łaski, które Matka Boża zesłała mi do tej pory są ogromne. Więcej mi nie potrzeba.

Spędź październik

najlepiej jak potrafisz

- z Maryją!

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Sunny
Sunny
21.04.16 16:17

NOWENNA POMPEJANSKA POD PATRONATEM JANA PAWLA II Nowenne zaczelismy 26 kwietnia, a konczymy 18 maja (urodziny Jana Pawla 2). Odmawiamy modlitwy w dowolnej porze. Dzisiaj, 21 kwietnia konczymy czesc blagalna, czesc dziekczynna zaczynamy jutro, 22 kwietnia. Dziekuje wszystkim uczestnikom za wsparcie. Janie Pawle II nasz święty orędowniku, Wspomożycielu w trudnych sprawach Ty, który swoim życiem świadczyłeś wielką miłość do Boga i ludzi Prowadząc nas drogą Jezusa i Maryi w umiłowaniu obojga, pragnąc pomagać innym. Przez miłość i wielkie cierpienie ofiarowane za bliźnich, co dzień zbliżałeś się do świętości. Pragnę prosić Cię o wstawiennictwo w mojej sprawie… Wierząc, że przez Twoją… Czytaj więcej »

apostoł różańca
apostoł różańca
22.04.16 12:52
Reply to  Sunny

dziękuję za tą modlitwę

2
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x