A.: Po kilku latach życia w grzechu postanowiłam iść do spowiedzi

To moje kolejne świadectwo i pewnie nie ostatnie. Odmawiam druga Nowennę w intencji powrotu do zdrowia. Jestem samotna matka i wychowuje dwójkę dzieci, chciałabym bardzo moc patrzeć, jak dorośleją i opiekować się nimi, bo bardzo tego potrzebują. Praktycznie od października zeszłego roku nie zdrowieje, ciagle pojawiają się nowe dolegliwości.

Nie wiem, dlaczego tak się dzieje… Po kilku latach życia w grzechu postanowiłam iść do spowiedzi i kroczyć droga życia razem z Bogiem i Maryja. Niestety, od tego czasu pojawiły się problemy ze zdrowiem. Wiem jednak, ze czuwa nade mną Matka Boża, która pomaga mi przetrwać ten trudny czas. Wierze tez, ze z Jej pomocą uda mi się pokonać wszelkie przeciwności i ze dla mnie wkrótce także zaświeci słońce. Dzisiaj chciałabym podziękować Matce Najświętszej za to, ze uczyniła maleńki cud i okazało się, ze wyniki badań, które robiłam wczoraj są prawidłowe. Wiem, ze bez Jej wstawiennictwa nie byłoby to możliwe. Na każdym kroku czuje opiekuńcza dłoń Najświętszej Matki.

Oryginalne dziesiątki różańca z kamieni szlachetnych - bransoletki na rękę!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
ArletaKamilaJulia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Julia
Gość
Julia

Choroba po nawróceniu to wielka Boża łaska, słyszałam o tym po wielokroć. Nie przejmuj niczym, a dziękuj za ten ogromny dar 🙂 Siły w Bogu i radości. Pozdrawiam !

Kamila
Gość
Kamila

Polecam pójść na mszę św o uzdrowienie, dzieją się cuda, ludzie są uzdrawiani przez Pana Jezusa. Ja też w ostatnim czasie podupadłam na zdrowiu i po odmówieniu Nowenny Pompejańskiej wracam powoli do zdrowia

Arleta
Gość
Arleta

Dziękuje za słowa otuchy. Niestety, nie słyszałam o mszach św. o uzdrowienie w mojej okolicy. Spróbuje poczytać w internecie. Póki co, czuwa nade mną i Matka Boża, i Święta Rita, i Michał Archanioł Wierze, ze będzie dobrze. Wam tez życzę zdrowia, dziewczyny i pozdrawiam gorąco

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -