Robert: Uratowane małżeńśtwo

Treść świadectwa: W tej chwili jestem w trakcie odmawiania 4 NP. Po ogromnej kłótni z żoną, kiedy wydawało się wszystko jest beznadziejne, kolega podsunął mi egzemplarz „Miłujcie się” gdzie była mowa o Nowennie Pompejańskiej. Po skończeniu pierwszej nowenny zaczęło się powoli układać, „wróciliśmy do siebie” i poczęło się nam dziecko, dowiedzieliśmy się o tym w rocznicę ślubu.

Wydawało się, że wszystko pójdzie w dobrym kierunku, niestety dziecko w 5 tyg. ciąży odeszło od nas.Szok, nie wiedziałem co się dzieje, żona wręcz „wyrzuciła mnie ze szpitala”, potem dowiedziałem się, że poczuła się porzucona bo tuż po poronieniu wyszedłem na godzinę do pracy. Zaczęło się „piekło”, żona nie odzywała się do mnie przez długi czas, stwierdziła, że mnie nie kocha i nigdy nie kochała.
Byłem załamany, miałem myśli samobójcze, na skraju wyczerpania nerwowego,
lecz nie poddawałem się i cały czas odmawiałem nowennę.
Sytuacja zaczęła się zmieniać na początku trzeciej nowenny, teraz żona mówi, że
mnie kocha i chce ze mną być i chce ze mną dziecko.
Powoli sytuacja układa się między nami.
Wierzę, że z tego wielkiego kryzysu wyrośnie piękny owoc.

SZCZĘŚĆ BOŻE!

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Dorota Karnicka
Dorota Karnicka
30.03.16 13:57

Ja też wierzę , że Wam się uda i otulam Was modlitwą. Niech Bóg Wam błogosławi, a Maryja niech się pięknie Wami opiekuje !

Maria II
Maria II
30.03.16 20:14

Pomogę modlitwą:))

Klaudia
Klaudia
30.03.16 20:20

Ja też się za Was pomodlę 🙂

Hubert z Borow
Hubert z Borow
30.03.16 23:12
Boguslaw
Boguslaw
31.03.16 07:59

33 OBIETNICE JEZUSA związane z odprawieniem Nowenny pierwszych sobót następujących po sobie 9 miesięcy, ku czci Niepokala­nego Serca Maryi, w duchu wynagrodzenia Mu za zniewagi 1. Wszystkiego, o co dusze proszą Moje Serce przez Se­r­­ce Mojej Matki, o ile jest to zgodne z Bożymi pragnie­nia­­mi i jeśli proszą Mnie z ufnością, udzielę im już w czasie odprawiania Nowenny. 2. We wszystkich okolicznościach życia będą cieszyć się spe­cjalną obecnością Mojej Matki i Moim błogosła­wień­s­t­wem. 3. W nich samych i w ich rodzinach zapanuje pokój, har­mo­­nia i miłość. 4. W ich rodzinach nie będzie zgorszeń ani niespra­wie­d­li­wości. 5. Małżonkowie nie rozwiodą się,… Czytaj więcej »

Gabriela (GJ)
Gabriela (GJ)
31.03.16 12:20

Zamieszczam wstępną rozpiskę Róż Uzdrowienia Chorych i Dobrej Śmierci na kwiecień. Dziękuję za listy i ciepłe słowa:-))). Nie ma strachu, nie poddamy się. Serdecznie zapraszam. Motto na kwiecień „Dobrze jest dziękować Panu i śpiewać imieniu Twemu, o Najwyższy: głosić z rana Twoją łaskawość, a wierność Twoją nocami […]” Ps 92, 2-3. GRUPA I Róża Uzdrowienia i Dobrej Śmierci pod patronatem św. Łukasza i Jakuba Apostoła Intencje: 1. Za Urszulę, Jerzego i innych chorych, zwłaszcza za pacjentów szpitali i hospicjów, osoby operowane i po ciężkich zabiegach oraz za dusze tych, którzy przegrali walkę z chorobą 2. Za osoby mające słaby kontakt… Czytaj więcej »

Gabriela (GJ)
Gabriela (GJ)
31.03.16 12:31
Reply to  Gabriela (GJ)

Nie mogę śledzić wpisów na stronie, więc kontakt jak zawsze:

mgabriel1962 małpa wp.pl
lub 533 459 644

7
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

Nowenna do św. Rity

13 lipca - 21 lipca