Mariola: Matce Bożej należy ufać bezgranicznie !

Witam wszystkich odwiedzających tę stronę .Chcę złożyć krótkie świadectwo o cudach jakie dzięki Matce Bożej mnie spotkały. 31sierpnia 2015 roku telefonicznie poinformowano mnie ,że moja umowa o pracę nie została przedłużona ,tego dnia moja kierowniczka odwołała moje zwolnienie i pracuję do dziś ,gdyż nieprzychylny mistrz wyznaczył mnie do zwolnienia .

Od 1 listopada 2015 roku modliłam się Moją pierwszą Nowenną Pompejańską w intencji nowego bezpiecznego mieszkania dla mamy i brata .Została ona częściowo wysłuchana ,gdyż mieszkanie co prawda się znalazło lecz część pieniędzy nam zabrakło ,więc umowa na zamieszkanie nie doszła do skutku .OD 25 grudnia2015 roku modliłam się za mojego syna ,Nowenna częściowo się spełniła ,gdyż syn z obawy przed problemami w pracy ,które się pojawiły jest na zwolnieniu lekarskim Myślę że jest logiczne wytłumaczenie na częściowe spełnienie się Nowenny 1 i 2 pewnie częściowo wierzyłam więc takie były łaski Matki Bożej ,Od 20 lutego 2016 roku modlę się w intencji mojej i syna ,myślę że tym razem zostanę wysłuchana ,mam więcej wiary i ufam Jezusowi i Matce Bożej bezgranicznie ,a Bóg nasz Ojciec nie pozwoli nas skrzywdzić Anioł Stróż czuwa nad nami ,a Duch Święty napełnia nas swoją mocą. Kierujmy wszystkie swoje prośby do naszej Matki Maryi ,Ona nas zawsze wysłucha. Chwała Panu i Matce Bożej. Amen.

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
kowalewa Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
kowalewa
Gość
kowalewa

Mój Nauczyciel angielskiego też zawsze to powtarzał, póki nie zmienił wiary, teraz gadając z nim na Skype coś wypominał o kolejnej zmianie tym razem jednak musi to skonsultować z portalem Preply http://pracaikariera.pl/s/2574/64840-Kariera-newsy/4077797-Mozliwosci-pracy-i-kariery-dla-lingwistow-z-angielskim.htm