Alina Maria: ciężka choroba męża

W listopadzie 2014 roku dowiedziałam się, jak bardzo chory jest mój mąż. Oprócz leczenia, które przecież jest nieodzowne w takiej sytuacji, zaczęłam się intensywnie modlić, szukałam w internecie różnych modlitw, by tylko uprosić u Boga łaskę powrotu do zdrowia i uleczenie z raka. Przypadkowo trafiłam na stronę nowenny pompejańskiej.

Przeczytałam, jakie są warunki jej odmawiania i pomyślałam, że to za dużo jak dla mnie, nie mam przecież tyle czasu, by odmawiać trzy różańce dziennie. Modliłam się dużo, około 3 godzin z przerwami, ale cały czas myślałam o modlitwie pompejańskiej – nie dawało mi to spokoju. 14 września rozpoczęłam modlitwę w intencji o zdrowie i życie męża, o uzdrowienie z raka. Wyniki tomografii były coraz lepsze za każdym razem. Wiedziałam, że to Matka Boża czuwa nad moim mężem i nie pozwoli mu zginąć. Nowennę ukończyłam 22 lutego i choć wyniki męża uległy pogorszeniu, wierzę, że Matka Boża czuwa nad nim i nie opuści go. Nadal będę odmawiała nowennę, zaczynam 11 marca, by ukończyć ją 3 Maja, w święto Matki Bożej.

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
Teresa Ostrowskadamianek16Koterba Janinaela Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
ela
Gość
ela

Bądź dzielna,pomodlę się za Ciebie.

Koterba Janina
Gość
Koterba Janina

Nowenna P. ZAJMIE raptem 3x 30 min!

damianek16
Gość
damianek16

Warto odmawiać Nowennę Pompejańską ja odmawiam całą odrazu i nie wiem ale mi zawsze różaniec trwa godzina i 25 minut

Teresa Ostrowska
Gość
Teresa Ostrowska

Odmawiam Nowennę Pompejańską już po raz 5 czy 6, wszystkie 4 tajemnice różańca (również tajemnicę światła) i otrzymałam łaski o które modliłam się