Marzec – miesiąc św. Józefa. Czy rozpoczniesz nabożeństwo do Niego?

Zapraszamy do dołączenia do nowenny do św. Józefa. Mamy dla Ciebie dwie propozycje: nowenna 9-dniowa i miesięczna!

Nowenna 9-dniowa ze stroną www.nowenny.pl

Nowenna miesięczna – Bartola Longo

Napisał ją ten sam człowiek, który ułożył modlitwy nowenny pompejańskiej! Napisał po tym, kiedy córka jego żony doznała spektakularnego, natychmiastowego uzdrowienia. Z tej też okazji zbudowano ołtarz ku czci św. Józefa w Sanktuarium w Pompejach!

Książka ukazała się DZISIAJ i jest w oprawie miękkiej i twardej.

Książka: Miesiąc ku czci św. Józefa. Nabożeństwo AUDIOBOOK

Miesiąc ku czci św. Józefa. Nabożeństwo AUDIOBOOK Rosemaria

Miesięczne nabożeństwo w sprawach trudnych do św. Józefa – na płycie CD! Ta publikacja to lektura duchowa, modlitwy i zadania, pogłębiające naszą więź ze św. Józefem - każdego dnia!

Zobacz

  • Kochani, ponieważ marzec to miesiąc św. Józefa, pomyślałam, że kto chce może również posłużyć sie listem do św. Józefa. Są różne świadectwa na ten temat w internecie. Ja osobiście wyślę taki list do tego świętego. Polega to na tym, żeby napisać prośbę na kartce, zakleić w kopertę i potem są różne możliwości: jedni chowają pod figurkę św. Józefa w parafii jeśli taka figurka jest, inni do książki lub nawę Kościoła, a inni chowają do Pisma Świętego(ja tak właśnie zrobię). Jeżeli ktoś jest zaciekawiony to serdecznie polecam, można równieżposilić sie świadectwami osób, które wysłąły listy do św. Józefa, a one naprawde dodaja dużo wiary i nadziei.

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!