Anna: Z nowenną ku świętości

Nowenna pompejańska towarzyszy mi prawieże 2 lata. Od kjedy zaczełam sie modlić tę niesamowitą modlitwą, wszystko w moim życiu sie układa tak jakoś lżej.Chociaż intencje są różne, chociaż za drugich, jakby sama Maryja sprowadzała za swoim wstawiennictwem do mego życia większy spokój, nietroszcze sie już teraz o jutro, bo wiem że Bóg ojciec zatroszczy sie o wszystko.Nie wiem co bedzie a jeżeli w ogóle jakieś jutro będzie, więc staram sie wszystko oddawać Panu Bogu,bo wiem że On najlepiej poprowadzi, bo wiem że On najlepiej wie kiedy, a jeżeli wysłucha moich próśb, które przedstawia mu Maryja.Tak mi teraz gra w sercu taka pieśń: Oddajem Ci życie swe, Ty Panie wjesz jakie jest, za wszystko przepraszam Cie , co było grzechem i złem , przyjdz zamjeszkaj w sercu mym …..całe serce należy Jemu, chociaż grzeszne, bjedne, słebe ale czuje jakby chciało sie wyrwać mi z pjersi i uciec za Ojcem do niebia.Tak daleka jeszcze droga do nieba, wiem……. !!!

Nie jest zawsze super na 100% ale to dlatego że jestem słabym upadającym grzesznym człowiekiem, który poprzez wszystkie te łaski, które otrzymuje, po prostu zwątpi….ale taka jest ludzka natura…..!A bez krzyża życie nie miało by sens 😉 ! Mamy 4 małe dzieciaki 3córeczki 7,5,4 latka a 1 rocznego chłopczyka i tylekroć cieżko znaleźć czas na modlitwe, tu choroba,tu praca na polu, zły dobrze wie w które mjejsca uderzyć, aby poprostu przerwać modlitwy, ale chociaż tak cieżko ilekroć, chociaż paciorki odklepane ilekroć….. przepraszam za to Maryję, Pana Boga i prosze o pomoc w odmawianiu tej przepjęknej modlitwy, bo ciężko mi już teraz wyobrazić sobie życia bez Nowenny. Dawniej miałam problém odmówić rożańca chociaż raz na dzień, teraz 3-4 różańce to super wykorzystany dzień!.Modle sie na różańcu drewnianym, który mam z Medjugorjii, i co pjękne jaki jest zużyty, szary no poprostu tak to ma być 😉 . Niech wszyscy mamy takie zużyte różańce a serca pełne blasku perłowego, przepełnione wiarą, nadzieją, miłością….. (bardzo przepraszam za błędy gramatyczne, nie jestem z Polski)

Dewocjonalia 

związane

ze św. Charbelem!

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Maria W
Maria W
17.02.16 10:38

Pieknie to napisalas niech ci Bog blogoslawi i twojej rodzinie Niema nic piekniejszego jak isc z Maryja i przez Maryje z Jezusem przez zycie Polecam ci traktat zawierzenia Jezusowi przez Maryje Glass powiedzial ze to jest 2 bibliaLMG de MONTFORT bardzo piekne i zblizajace do Maryi oddajemy sie w niewole Maryji w Jezusie mozna kupic w internecie Chwala Panu

m
m
17.02.16 19:25
angora
angora
21.02.16 22:39

Dziekuje Anno za Twoje szczere i takie piekne swiadectwo. Zycze Tobie i Twojej rodzinie wszelkich lask I blogoslawienstw Bozych. Niech Krolowa Rozanca Swietego Cie zawsze prowadzi…szczesc Boze!

3
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x