Wiesław: Pokora – Obecnie nawet dzieci przeprowadziły się do żony

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica. To jest moje drogie świadectwo N.P.Odnawiam już 4 N.P.Drodzy bracia i siostry odmawiam N.P.od 2015r.Od tamtego czasu spotkało mnie wiele łask.Trudno wszystkie wymienić. Ale przede wszystkim spokój duszy, cierpliwość, pokora. Nie otrzymałem tego na czym najbardziej mi zależy. Ale nie o to chodzi.Pan Bóg wie najlepiej co dla nas jest najlepsze . Jestem w kryzysie małżeńskim od 2009 roku.Mieszkamy osobno od tamtego czasu.Obecnie nawet dzieci przeprowadziły się do żony.

Jest to dla mnie bolesne.Czuję jakby moje serce zostało rozerwane na kawałki, których nie mogę złożyć. Czuję tęsknotę, ból, rozpacz.Jest to cierpienie wewnętrzne. Trudny był okres Świąt Bożego Narodzenia bez rodziny. Pustka, której nie da się zapełnić. Jest to mój krzyż, który muszę nosić codziennie. Ale wiem że Maryja opiekuje się moją rodziną. Otrzymałem łaskę noszenia swojego krzyża ze spokojem. Wiem že małżeństwo sakramentalne jest do śmierci. To jest przysięga przy Panu Bogu. On mi dał te skarby, ponieważ chciał dla mnie jak najlepiej a ja to zawaliłem czego żałuję. Dziękuję Maryi za N.P.Za opiekę, spokój, pokorę i paradoksalnie to cierpienie, ponieważ dzięki temu się nawracam.Polecam serdecznie N.P.wszystkim.ZPanem Bogiem

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Joanna
Joanna
20.01.16 17:08

Drogi Wiesławie . Doskonale wiem o czym mówisz . Ja odczuwam podobnie. Jestem w kryzysie małżeńskim od roku, chociaż tak naprawdę to juz parę ładnych lat wstecz się zaczęło ale ja byłam zbyt zajęta sobą i zaślepiona żeby to widzieć . Mąż znalazl sobie inna kobietę a ja zrozumialam ile dla mnie znaczy . Odmawiam kolejna NP i mam nadzieje ze będziemy jeszcze prawdziwym małżeństwem . Walcze o to codziennie – w tej chwili w mojej nowennie zawierzylam nasze małżeństwo Najświętszej Maryi i Jezusowi. Modle sie i czekam i znosze cierpliwie ciężkość mojego krzyża . Nie jest lekko czasem wręcz… Czytaj więcej »

Boguslaw
Boguslaw
20.01.16 17:22

33 OBIETNICE JEZUSA związane z odprawieniem Nowenny pierwszych sobót następujących po sobie 9 miesięcy, ku czci Niepokala­nego Serca Maryi, w duchu wynagrodzenia Mu za zniewagi 1. Wszystkiego, o co dusze proszą Moje Serce przez Se­r­­ce Mojej Matki, o ile jest to zgodne z Bożymi pragnie­nia­­mi i jeśli proszą Mnie z ufnością, udzielę im już w czasie odprawiania Nowenny. 2. We wszystkich okolicznościach życia będą cieszyć się spe­cjalną obecnością Mojej Matki i Moim błogosła­wień­s­t­wem. 3. W nich samych i w ich rodzinach zapanuje pokój, har­mo­­nia i miłość. 4. W ich rodzinach nie będzie zgorszeń ani niespra­wie­d­li­wości. 5. Małżonkowie nie rozwiodą się,… Czytaj więcej »

Arete
Arete
20.01.16 21:19

Bogusławie, widziałam że wrzucałeś jakiś miesiąc temu tę informacje o 9 sobotach. Postanowiłam że zacznę od pierwszej soboty stycznia. Faktycznie byłam wówczas na mszy św, modliłam się, przystąpiłam do komunii. Ale wieczorem w domu kiedy na internecie szukałam informacji na temat tej nowenny znalazłam, że będąc na Mszy trzeba odmówić specjalne modlitwy do Maryi oraz Jezusa. Zastanawiam się, czy jeśli tych formuł nie odczytałam, tzn. nie odmówiłam to ta moja pierwsza sobota jest nieważna i muszę od nowa czyli zacząć od lutego? Bardzo proszę o odpowiedź Ciebie lub kogoś kto się na tym zna. Chwytam każdej formy modlitwy aby uprosić… Czytaj więcej »

Hubert z Borow
Hubert z Borow
20.01.16 21:52
4
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x