Prezent! biografia św. Rity z Cascii

Dobra wiadomość dla Prenumeratorów „Królowej Różańca Świętego”. Do następnego numeru będzie dodawana bezpłatnie książka „W cieniu Krzyża. Opowieść o św. Ricie z Cascii” !

Święta Rita z Cascii, żona, matka, wdowa i zakonnica – to jedna z najpopularniejszych świętych w sprawach trudnych i beznadziejnych. Książka prezentuje biografię tej średniowiecznej stygmatyczki, której los nie szczędził bólu i cierpienia, dzięki czemu pozostaje ona bliska każdemu z nas… Któż bowiem nie doświadcza przeciwności losu?

Książka została wydana kredowym papierze, w kolorze, liczy 100 stron. Piękne fotografie zachęcają do odwiedzenia jej rodzinnych okolic. Książka zawiera także świadectwa i modlitwy.

swieta-rita-z-cascii-w-cieniu-krzyza-o2Jak zdobyć książkę

To proste! Wystarczy mieć aktywną prenumeratę „Królowej Różańca Świętego” na dzień 5 lutego 2016 r.

Ile to kosztuje?

Koszt rocznej prenumeraty (6 kolejnych numerów wraz z wysyłką) to tylko 30 zł. Książkę otrzymujesz w prezencie!

Gdzie zamówię prenumeratę?

  1. W księgarni internetowej www.rosemaria.pl lub www.rozaniec.info
  2. Klikając na łącze do szybkiej płatności – kliknij tutaj i zapłać on-line!
  3. Przelewem pocztowym na konto: 87 7065 0002 0651 8035 8904 0001 tytułem wpłaty: „Prenumerata roczna KRŚ” i z podaniem danych zleceniodawcy jako adresu do wysyłki.
Książka: W cieniu Krzyża. Święta Rita z Cascii – biografia, modlitwy, świadectwa!

W cieniu Krzyża. Święta Rita z Cascii – biografia, modlitwy, świadectwa! Izabela Marciniak

Święta Rita z Cascii, żona, matka, wdowa i zakonnica. Jedna z najpopularniejszych świętych w sprawach trudnych i beznadziejnych. Książka prezentuje biografię tej średniowiecznej stygmatyczki, której los nie szczędził bólu i cierpienia, dzięki czemu pozostaje ona bliska każdemu z nas…

Zobacz

Co to jest za czasopismo?

Czasopismo „Królowa Różańca Świętego” powstało w Pompejach, w okresie, kiedy powstawała bliźniacza inicjatywa, czyli strona, którą właśnie czytasz. Ukazuje się czwarty rok, a za cel stawiamy sobie propagowanie różańca i nowenny pompejańskiej, rozpowszechnianie świadectw różańcowych, pogłębianie więzi z Maryją, pogłębianie wiedzy o Niej poprzez przystępne  opracowania teologiczne oraz uznane przez Kościół objawienia.

Obejrzyj najnowsze wydanie strona po stronie!

To proste, po prostu zobacz, jak wygląda nasze czasopismo!

>

Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!