Mirek: przestałem pić piwo straciłem smak do alkoholu i do papierosów

Szczęść Boże moją nowennę zacząłem z początkiem listopada ale też nie jestem do końca pewny co do dnia rozpoczęcia,po parunastu dniach nowennny z stanąłem i obudziłem się po dwunastej w nocy przespałem różaniec ,byłem na siebie zły ale szybko się pozbierałem bo chodziło o moje małżeństwo które powoli się rozwalało a na dodatek między nami pojawił síę od mojej żoný przypisany kuzyn ,przypisany dla tego bo jej wujek wzioł sobie kiedyś kobietę z dwojgiem dzieci i dał im nazwisko i korzystając z naszego kryzysu próbował pod przykrywką własnych niepowodzeń podebrać mi żonę tłumacząc się że on nic nir robi tylko rozmawia przez 8 miesięcy z moją żoną bardzo na niego byłem wkurzony ,a jednocześnie odmawiałem nowennę miałem doł za dołem normalnie sajgon ,a jeszcze do tego dochodziła masturbacja

nie umiałem sobie z nią poradzić,w końcu Matka Boska mi pomogła i wstrzymała mi tą masturbacje , drugiej poławie moją żona powiedziała że weźnie że mną rozwód ,dostawałem różne łaski przestałem przeklinać,dostałem też spokój ,przestałem pić piwo straciłem smak do alkoholu i do papierosów jest dużi lepiej dogadujemy się .Jest narazie odbudowane małżeństwo na 60% jeszcze dużo jest do zrobienia prz vb ede wszystkim uświęcanie swojego małżeństwa,dziękowanie dziennie Panu Bogu za dziecko i za żonę.Poświęcam dużo więcej czasu na modlitwie ,moją żona nagle przerwała kontakt z tym swoim kuzynem powiedziała mu żeby do niej nie dzwonił i żeby jej numer wymazał.Moją nowennę zaczołem 25listopada2015r a skończyłem styczeń 17 .01.2016r Obecnie odmawiam następną nowennę w intencji uzdrowienia duszy i ciała mojego taty .Nowenna jest super pełna łask i różnych przeżyć ,zły jest cały czas do końca , a czułem opiekę Królowej Różańca Świętego i Michała archanioła oraz świętych,Bóg zapłać ,Polecam wszystkim.

Dewocjonalia 

związane

ze św. Charbelem!

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kamila
Kamila
21.01.16 20:08
Boguslaw
Boguslaw
21.01.16 20:16

33 OBIETNICE JEZUSA związane z odprawieniem Nowenny pierwszych sobót następujących po sobie 9 miesięcy, ku czci Niepokala­nego Serca Maryi, w duchu wynagrodzenia Mu za zniewagi 1. Wszystkiego, o co dusze proszą Moje Serce przez Se­r­­ce Mojej Matki, o ile jest to zgodne z Bożymi pragnie­nia­­mi i jeśli proszą Mnie z ufnością, udzielę im już w czasie odprawiania Nowenny. 2. We wszystkich okolicznościach życia będą cieszyć się spe­cjalną obecnością Mojej Matki i Moim błogosła­wień­s­t­wem. 3. W nich samych i w ich rodzinach zapanuje pokój, har­mo­­nia i miłość. 4. W ich rodzinach nie będzie zgorszeń ani niespra­wie­d­li­wości. 5. Małżonkowie nie rozwiodą się,… Czytaj więcej »

Hubert z Borow
Hubert z Borow
22.01.16 09:56
3
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x