Ania: na szczęście wpadłam w bagienko

Rozmodleni, piszę moje świadectwo ponieważ obiecałam.
Do tej pory odmawiałam nowenny traktując je „magicznie” . Poproszę Maryję przez wstawiennictwo do Boga i Amen… Moja modlitwa wyglądała różnie, poprzez wyklepanie zdrowasiek po płynącą z serca modlitwę błagalną. Raz oschle „na sprincie” a raz powoli i z pokojem.
I niestety tak to było ze mną, że po otrzymaniu łask zapominałam o Bogu. Znowu żyłam na własny rachunek.. Z marnym efektem niestety. Rozpływałam się nad sobą i swoimi „sukcesami”. Straciło mnie to całkowicie.
Na szczęście wpadłam w bagienko…

W mniejszym lub większym stopniu z mojej winy-Bóg to rozsądzi. Zapędziłam się w „kozi róg”. Nigdzie nie miałam ratunku. Lamentowałam i rozpadałam się w swojej rozpaczy. W ciszy lepiej słychać głos Boga. Usłyszałam w jednym ze świadectw , ze jeśli już nie widzimy żadnego rozwiązania i nie mamy gdzie uciekać i do kogo się zwrócić-to Pan Bóg niszczy ściany „koziego rogu”.

I znów zaczęłam szukać Boga. Najpierw przez modlitwę i Pismo św. Po czasie znowu opuścilam się w czytaniu. Jednak szukałam też Boga w internecie. Wasze świadectwa były bodźcem do działania. Bóg postawił też odpowiednich ludzi na mojej drodze. Potrzebuję nawrócenia. . I większej wiary
Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu-jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków . AMEN

Módl się z nami w Radiu Różaniec!

- codziennie o 20.30 modlimy się na żywo

w naszych intencjach

 • Amen. Aniu, zwróciłaś uwagę, że Boga można szukać w Internecie. I ja zauważyłam, że w Internecie jest bardzo dużo Pana Boga. Gdzie ludzie, tam ich Bóg.

   • Łukasz, to są dwie różne sprawy. Dopóki nie odnalazłam Boga w sercu, nie szukałam Go też w Internecie. Teraz, mając Go w sercu chcę wiedzieć o nim jak najwięcej, szukam stron chrześcijańskich, portali takich jak ten, na który i Ty trafiłeś. Na pewno nie spotkalibyśmy się na tym forum, gdy Bóg nas nie interesował.

 • Proponuje Ci żebyś zaczęła odmawiać,,Tajemnice Szczęścia” ona na pomoże znaleść Ci odpowiedź na Twoje pytanie i wiarę.Jest w internecie opisana ta tajemnica i są świadectwa ludzi którzy ją odmawiają.
  Pozdrawiam i nie podawaj się dużo wiary trzeba.

 • Ja tez odmowilam juz NP 2 razy ,ale modle sie tez do sw. JUDY TADEUSZA – pomaga cudownie ! ;)))

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!