Jadzia: Przemiana syna

Nowennę Pompejańską odmawiam nieustannie od paru lat w różnych intencjach, chcę podziękować za wszystkie łaski które otrzymałam, nasza kochana Mama nigdy nie zostawia mnie i mojej rodziny w potrzebie.
Ostatnio modliłam się w intencji, by mój syn Dominik przebaczył mi moje błędy wychowawcze i powrócił do Sakramentów św i Kościoła. Pod koniec nowenny zauważyłam jak się zaczyna zmieniać, powiedział mi – ” mamo ja źle postępowałem i chcę się zmienić”, poszedł rano ze mną do kościoła, umówił się z ks na rozmowę a na drugi dzień przystąpił do Sakramentu Pokuty po latach,oraz wrócił do bycia ministrantem, jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa.
Chcę jeszcze napisać o cudach jakich dokonał Pan Jezus i Maryja w moim życiu.
Zostałam w młodym wieku wdową z trójką dzieci, mąż zginął w wypadku w kopalni. najmłodszy syn miał niespełna 4 lata.Wcześniej też nie miałam sielanki, mąż alkoholik,dominował w każdej dziedzinie życia, choć byłam ofiarą (zrozumiałam to później) po jego odejściu nie mogłam sobie poradzić, wpadłam w depresję, jakby w czarną odchłań, trudno to wszystko streścić i opisać.
Jezus uleczył to wszystko w swych kroplach krwi i niezgłębionym miłosierdziu a Maryja w swojej nowennie z Pompejów
Otrzymałam wiele łask, deszcz łask, uzdrowienie wewnętrzne, przemianę mojego życia, miłość Maryi i opiekę gdyż Ona jest zawsze przy mnie.
Dziękuję, uwielbiam i kocham Cię Maryjo

Przenieś się do Gietrzwałdu,

by zobaczyć, co kryje w sobie

to cudowne miejsce -  jedynych

w Polsce uznanych objawień Matki Bożej.

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
Darekandulabarbara Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

PIEKNIE TO NAPISALAS, MARYJA NAPEWNO MA CIE W OPIECE I OBDAZA LASKAMI PO TYM CO PRZESZLAS W SWOIM ZYCIU..ZYCZE TOBIE WIELE LASK I DALSZEJ OPIEKI MATKI BOZEJ.SZCZESC BOZE.

andula
Gość
andula

Piękne świadectwo, niech Pan Bóg błogosławi

Darek
Gość
Darek

Niech Bóg Wszechmogący będzie uwielbiony przez twoje świadectwo. Bardzo dziękuję. Nad ministrantami czuwa wielu Świętych, Matka Boża dba o tych, którzy służą jej synowi.
Szczęść Boże!

Odbierz pakiet

OBRAZKÓW

Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ